ETKİNLİKLEROYUNLAR

Zombi Oyunu Dead Island 2 Geri Dönecek mi?

Defalarca iptal edilen zombi oyunu Dead island 2 son yorumlara göre geri dönecek gibi gözüküyor. Zamanı belirsiz olsa da ünlü oyunun oyunseverlere en kısa zamanda ulaşacak.
Geliştiriciler tarafından geliştirilmesi durdurularak iptal edilen oyunun geliştirme süreci parça parça da olsa devam ediyor. Bu dedikodular Twitter’da bir kullanıcı tarafından yapımcıya iletilen soruya gelen cevapla açıklığa kavuştu.
Unreal Engage 4 grafik motoru üzerine geliştirek. Oyunun geliştiricisi Deep Silver tarafından sosyal medya üzerinden onaylandı. Grafik ve oynanış açısından oldukça keyifli ve etkileyici bir zombi oyunu olacağı duyuruldu. Oyuncular arasında merakla beklenen oyunun çıkış tarihi de netlik kazandı.
Dead Island 2 Bu Yılın Sonunda Çıkıyor
2014 E3 fuarında tanıtılan ve büyük sükse uyandıran ünlü zombi oyunu Dead Island serisinin ikinci oyunu 2014 yılından bugüne kadar defalarca ertelendi. Bu sefer oyuncular şeytanın bacağını kıracak gibi gözüküyor.Oyun 2020 yılının son günlerinde oyuncularla buluşmak için hazırlanıyor. Playstation zombi oyunu sevenlerin keyifle oynayacağı gerilim dolu bir oyuna hazırlanıyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu