DONANIMGENELİNCELEMELEROYUNLAR

Xbox Series X yenileniyor!

Pek çok oyun sever, Xboz series x ve Xbox Series S’in hem Wolfenstein hem de Dishonored serisi ile birleşeceğini duyduğunda büyük bir heyecana kapıldı. Eğlence yazılımı değerlendirme kurulu tarafından yayınlaşmış olan belgelerde özel birtakım oyunlar da bulunuyor. Sekiz adet oyununun sızdırılması oyun severlerin bu oyunlar ile önceden tanışmalarını sağladı. Hazırlanmış olan liste içerisinde yer alan oyunlar için bazı özel alanlar da hazırlanmış durumda. Hazırlanmış olan bu yapılar için henüz net bir açıklama gelmemiş olsa bile eğlence yazılımı değerlendirme kurulu bu listeler için yeni oyunlar hazırlamaya devam ediyor. Xbox konsolları için hazırlanacak olan bu oyunlar pek çok oyun sever tarafından da oldukça sabırsızlıkla bekleniyor.

Xbox Series X’e Wolfenstein ve Dishonored serisi de ekleniyor

Microsoft, bir ay önce Bethesda’yı satın alması sonrasında şimdi de Xbox Series x’e Wolfenstein ve Dishonored serilerini de ekliyor. Ekibin marifetlerini görmek isteyen Microsoft, ESRB ve Dishonored’i değerlendirdi. Yine tüm bunların yanı sıra Wolfenstein’i de bu derecelenmeyle aynı tuttu.

Hazırlanmış olan yeni koleksiyon ise Dishonored ve Prey The Arkane Colection ismi ile adlandırılmış. Koleksiyon içerisinde Playstation 4 gibi platformlar da yer alıyor. Aynı zamanda koleksiyonun yapımları ise Dishonored: Definivite Edition, Dishonored 2, Dishonored: Death of the Outsider ve Prey olarak belirtildi.

Dishonored bir yana Wolfenstein tarafında ise yine dünya çapında pek çok oyun severin severek oynadığı yapımlar yer alıyor. Bir çok oyun severin oynadığı bu yapımlar Wolfenstein ayrıcalığı le oyun severlere sunuluyor. Bu yapımlar ise; Wolfenstein: The New Order, Wolfenstein: The Old Blood, Wolfenstein 2: New Colossus ve Wolfenstein: Young Blood. Tüm bunlar gibi oyun severlerin büyük bir keyifle oynadıkları pek çok yapım da liste içerisinde yer alıyor.

Xbox serilerinin 10 Kasım 2020 tarihi itibari ile satışa sunulması konuşulanlar arasında yer almaya devam ediyor. Bu serilerin satışa sunulması beraberinde ise Playstation cephesinin bir zarara uğraması da söz konusu olacak gibi görünüyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu