E-SPORETKİNLİKLER

WWE Superstar Oyun Serisi WWE Ağında Başladı

World Wrestling Entertainment, Salı günü saat 20: 00’de başlayacak bir yarışma programı olan “WWE Superstar Gaming Series” i açıkladı. ET, şirketin ödemeli TV hizmeti olan WWE Network’ün ücretsiz sürümünde ve “WWE sosyal platformlarında”.

WWE yıldızları, Between Us ve WWE 2K Battlegrounds’da FaZe Adapt (Alexander Hamilton Prynkiewicz), Nicholas “Nick Eh 30” Amyoony, YouTube yıldızı Lele Pons (Eleonora Pons Maronese) ve rapçi gibi popüler yayıncılara karşı all-star yarışmalarına katılacak. Wale (Olubowale Victor Akintimehin). Yarışmalara katılan WWE yetenekleri arasında Ronda Rousey, The Miz, Liv Morgan, Adam Cole, Tyler Breeze, Shayna Baszler ve Jessamyn Duke yer alıyor. Kinda Funny Games sunucusu Greg Miller, Xavier Woods ile birlikte yarışmalara ev sahipliği yapacak.

Bunun tek seferlik bir etkinlik mi yoksa WWE Ağı için düzenli bir serinin başlangıcı mı olduğu belli değil. WWE, WWE yıldızlarının çalışma saatleri dışında bile üçüncü taraf platformları kullanamayacağı şeklindeki yeni bir kuralı takiben Ekim ayında Twitch ve diğer platformlarda sözleşmeli yeteneklerini yayın faaliyetlerini durdurmaya zorladı.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu