İNCELEMELEROYUNLAR

WoW: Shadowlands Canlı Yayını Neden Ertelendi?

Blizzard tarafından ilk olarak 2004 yılında çıkarılan ve çıktığı ilk günden bu yana oyun severlerin ilgi ve beğenisini kazanan World Of Warcraft oyun serisi halen milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır.
Blizzard tarafından 2019 yılının sonlarına doğru yapılan açıklamada World of Warcraft oyununa yeni bir boyut kazandıracağı beklenen ek paketin duyurusu yapılmıştı. Bu ek paketin içeriği ise 9 Haziran 2020 tarihinde yapılacak canlı yayın ile oyun severlerin takdir ve beğenilerine sunulacaktı.
Ancak ABD’de meydana gelen George Floyd isimli siyahi bir vatandaşın polis memuru tarafından vahşi bir şekilde katledilmesi ve akabinde ortaya çıkan ırkçılık karşıtı protestolar nedeniyle şirket yeni bir duyuru yapmak zorunda kaldı. World Of Warcraft’ın resmi twitter adresi üzerinden yapılan bu duyuruda 9 Haziran 2020 tarihinde yapılması planlanan canlı yayının belirsiz bir tarihe kadar ertelendiği, yeni yayın tarihinin ise ileri ki zamanlarda paylaşılacağı belirtildi.
Böylece World of Warcraft etkinliği, ABD’de yaşanan olaylar nedeniyle ertelenmek zorunda kalan bir diğer etkinlik olarak kayda geçti.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu