İNCELEMELEROYUNLAR

Westworld: Yeni Fallout Dizisi

Westworld yapımcıları Fallout dizisi için Amazon ile anlaştıklarını duyurdu.

Bethesda, kısa bir süre önce Fallout’un resmi Twitter sayfası üzerinden serinin hayranlarını heyecanlandıracak bir paylaşımda bulundu. Bu doğrultuda Bethesda, Fallout dizisi için Amazon ile anlaşmaya vardıklarını kısa bir tanıtım videosu ile duyurdu.

Resmi Twitter hesabı üzerinden Amazon Studios’un Fallout oyununun haklarını satın aldığını duyuran Bethesda, aynı zamanda resmi web sayfası üzerinden yapmış olduğu açıklamayla da söz konusu dizinin yolda olduğunu da müjdeledi. Bunun yanı sıra Bethesda, Fallout dizisi için Amazon’un Westworld’ün yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy ile anlaşma imzaladıklarını da yapmış olduğu yazılı açıklamada yer verdi.

Aynı zamanda Jonathan Nolan ve Lisa Joy‘un Kilter Films şirketinin mükemmel hikaye anlatımı yeteneğinden oldukça etkilendiklerini de dile getiren Bethesda, bu kısımda ise serinin hayranlarını oldukça kaliteli bir dizinin beklediğine de özellikle dikkat çekti.

Bu önemli gelişmenin ardından dizinin yapımcı firmalarından da ardı ardına açıklamalar geldi. Bu doğrultuda Fallout gibi ikonik bir markayı bünyelerine kattıklarından dolayı oldukça memnun olduklarını ifade eden Amazon, Fallout’un derin ve zengin hikayesini Jonathan ve Lisa gibi harika hikaye anlatıcılarıyla en iyi şekilde hayata geçireceklerini de belirtti.

Şimdilik, dizinin yayın tarihi ve oyuncu kadrosu ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak yapımcı firmaya yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda diziyle ilgili detayların önümüzdeki haftalarda serinin hayranları ile paylaşılabileceği de iddia edildi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu