E-SPORİNCELEMELEROYUNLAR

VALORANT YAMA NOTLARI

En son Ask VALORANT’da belirtildiği gibi, 1.11 Yaması’nın sorunlu sürümü bizi ilerideki yama günleri için kalite çıtasını yükseltmek için ne gerektiğini yeniden değerlendirmeye zorluyor. Bu yüzden 1.12 Yaması’nı atlamıyorken, ona hafif bir dokunuş veriyoruz.

Observer ve sosyal panele yapılan güncellemeler, bazı hata düzeltmeleriyle birlikte bu sefer yıldızlardır. Performans Sıralaması Rozetlerinin maç içi görüntüsü, performans aksaklıklarına neyin katkıda bulunduğunu bulurken askıya alınmaya devam edecek.

Baş yukarı kalktığımızda, büyük olasılıkla bir sonraki yamayı atlayacağız ve 8 Aralık’ta veya civarında olayların hızına geri döneceğiz.

REKABETÇİ GÜNCELLEMELER

Oyun Sıralaması Rozetleri, oyun içinde performans kesintilerine neden olabilecek olası bir sorunu araştırırken oyun içinde devre dışı bırakılır. Rol Sıralaması Rozetiniz Rekabetçi lobilerde, harita yüklemesinde ve oyun sonu ekranında görüntülenmeye devam edecektir.

Rekabetçi ekip, sistemi gelecekteki bir yamada bütünsel bir düzeltmeye doğru çalışmak için araştırmaya devam edecek.

OYUN SİSTEMLERİ GÜNCELLEMELERİ

Gözlemci

Gözlemciler artık ping sesi duymuyor

İyi aydınlatılmış alanlarda iyileştirilmiş görüş hattı görünürlüğü

Moderatörlerin bir turnuva ortamında oyunun çeşitli yönlerini (oyuncu istatistikleri, para vb.) Ayarlamasına izin vermek için Oyun Durumu Değişikliği hile eklendi.

İnsanlar kırmızıyı saldırı ve yeşili savunmayla ilişkilendirmeye başladığında bu biraz kafa karışıklığına neden oluyordu

.Bazı UI öğelerinin yanlış renkte görüntülenmesine neden olan birkaç hata vardı

Özel takım renkleri için destek eklemeyi bitirdiğimizde, bu özelliği gelecekte geri getirmeyi planlıyoruz.

SOSYAL GÜNCELLEMELER

Oyuncuların açık veya kapalı bir partide olup olmadıklarını anlamalarını kolaylaştırmak için Açık / Kapalı Parti geçişini yeniden tasarladık

Gözlemciler artık sosyal panelde “oyunda” olarak görünecek

Gözlemciler artık özel oyunlarda sohbeti / tümünü görüntüleyebilir ve yazabilir

HATA DÜZELTMELERİ

Bir Özel Oyundan ayrılmanın / bağlantının kesilmesinin bir VAL-51 hatasıyla sonuçlanmasına neden olan ve oyuncunun yeniden katılabilmesi için oyunun yeniden hazırlanmasını gerektiren bir hata düzeltildi

Cennetin haritasını görüntüleyen ve zaman çizelgesi işaretlerini yanlış bir şekilde görüntüleyen bir Buz Kutusu maçından sonra oyun sonu ekranındaki bir hata düzeltildi

Oyuncuların havadaki (düşen) silahları bazı yeteneklerle hedef alması sorunu düzeltildi

Sol el modu: sabit geri tepme animasyonu yanlış şekilde yansıtılıyor (gerçek silah geri tepmesi eşleşmiyor)

Bir oyuncu ekerken / etkisiz hale getirirken üst üste binen Gözlemci Arayüzü düzeltildi

Mini harita pinglerinde tutarsız takım renklendirmesi düzeltildi

Oyuncu görünümleri arasında geçiş yaparken Observer kamera geçiş görsellerinin takılıp kalmasına neden olan nadir sorun düzeltildi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu