E-SPORİNCELEMELER

Valorant: Ninja’dan Yeni Profesyonel İpuçları

Değerli turnuvalar, oyun dünyasındaki en iyi yetenekleri çekmeye başladı. Strike Serisinde FaZe, 100 Thieves, TSM vb. Takımlar vardı. TSM bu turnuvayı kazanmış olabilir, ancak diğer tüm takımlar bir sonraki turnuvaya hazır gibi görünüyor.

Ninja ‘nın ekibi Austin “Morgausse” Etue Greg “Grego” McAllen Alex “lex” Deily ve Michael “Sonii” Sherman adlı oyunculardan oluşuyordu. T1 veya TSM gibi takımlarla yüzleşmek oldukça zordu ve aynen kendi seviyelerinde kaldılar.

Değerli rekabetçi maçlar, özellikle tüm yeteneklerle oldukça yoğun olabilir. Oyunlarda gördüğümüz yaratıcılık için çok fazla alan var. Ancak, rekabetçi oyunlarda, bir siteyi ele geçirmek için sabırla ilgili önemli bir yön gördük. Maçlar hangi takımın daha sabırlı olduğu ile ilgiliydi.

Ninja Pro Fortnite Oyuncuları İçin İpuçları

Mükemmel pusma noktalarında saklanmak CS:GO turnuvalarında da gördüğümüz bir şeydir . Bu Valorant’ta gördüğümüz benzer durumlardan biriydi. Ancak, Ninja’nın herhangi bir oyunu rekabetçi bir şekilde oynamaya çalışan herkes için birkaç ipucu vardı. Ohmwrecker, “özellikle sayılmadığında rahatlık alanınızdan çıkmaktan korkmamanız ” diyerek bu konuda görüşünü verdi .

 

Ninja,  “Meta olduğu için meta şampiyonu / ajan oynamayın! En iyi / en rahat olduğunuz / şampiyonunuzu oynayın ve göreceksiniz ki bu daha iyi sonuçlar verecektir. “Mesele şu ki,“ iyinin ”daha geniş anlamını düşünmek yerine, neyin iyi olduğuna odaklanmalısınız.

Unutmamak gerekir ki, maçta T1’e karşı, Sage olarak oynayan Skadoodle, Lex ise Ninja olarak Sage olarak Ninja takımı için oynadı.

Ninja Takımı turnuvada kendi takımını yaptı

Ninja takımının T1’i aldığı Split’teki 5. tur, Ninja’nın beş oyuncuyu da tek başına düşürdüğü muhteşem bir turdu. Spike zamanında durdurulamadı, ancak ekibinin tanımlayıcı anlarından biriydi. 

Her iki noktada da tartmak, farklı bir şey denemek harika görünüyor, ancak güçlü yönlerinize bağlı kalmak bir turnuvada devam etmenin en iyi yoludur.

 

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu