İNCELEMELEROYUNLAR

Valorant Konsolda Oynanabilecek Mi?

Valorant Konsolda Oynanabilecek Mi?

Riot Games tarafından kısa bir süre önce sadece Bilgisayar için indirme sağlanabilen ve ücretsiz olarak piyasaya sürülen oyunu Valorant, konsol üzerinden oynanıp, oynanamayacağı oldukça merak konusu haline geldi. Henüz kesin bir açıklama gelmeyen firmanın gelecek açıklamaları oyun severler tarafından merakla beklenmekte.

Yayınlanması kısa bir süre önce gerçekleşen Valorant, şuan için yalnızca bilgisayar üzerinden oynanabiliyor. Gelecek günlerde bu durumun konsola da aktarılmasını isteyen konsol oyuncuları henüz net bir cevap alabilmiş gibi görünmüyor. Ücretsiz olarak taklitsel nişancı oyununa ulaşabilen bilgisayar oyuncuları hallerinden oldukça memnun.

Konsol İçin!

Roit Games tarafından hazırlanan ve yalnızca bilgisayar kullanımı için piyasaya sürülen Volarant’ın idari yapımcısı tarafından GameSpot’ta yapılan açıklamaya göre ise, şuan konsol üzerinden oynanamayan oyun için konsol sürümünün ön hazırlıklarının yapıldığı gündeme geldi. Fakat yönetici tarafından yapılan açıklamada konsol sürümünde oyunun oynanıp oynanamayacağına ilişkin herhangi bir kesinlik ve garanti bulunmadığını da belirtiyor. Konsol oyuncularının merakla beklediği açıklama umarız en yakın zamanda kendilerine ulaşır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu