ETKİNLİKLERGENELOYUNLAR

Tüm Zamanların En İyi 5 Minecraft Mod Paketi

Modpack’ler, Minecraft’ı tamamen farklı bir deneyime dönüştürmenin harika bir yoludur.

Her mod paketi benzersizdir ancak hepsi aynı şekilde çalışır: Minecraft’a yeni özellikler ekleyerek. Modpack’ler, özellikle Minecraft’tan biraz sıkılmış olan oyuncular için tek oyunculu dünyalara harika eklemeler yapar.

Farklı deneyime sahip tüm oyuncular için mod paketleri vardır. Bazı mod paketleri Minecraft’ı daha zorlu hale getirirken, diğerleri oyuna daha dost canlısı çeteler ekler.

Minecraft tarihinin en iyi 5 mod paketi

5- Pixelmon Modpack

Bu Pixelmon mod paketi, birbirini tamamlayan ve gerçekten harika bir oyun deneyimi sağlayan bir dizi moda sahiptir. Bu mod paketinde bulunabilecek modlar şunları içerir:

1-Pixelmon Modu: Minecraft’a Pokemon ekler

2-The Pixelmon OST by Chris Geddes: Oyuna harika bir film müziği ekler.

3-Yolculuk Haritası: Minecraft dünyasının haritasını çıkarın.

4-Biomes O ‘Plenty: Minecraft’a ekstra biyomlar ekler.

5-Gameshark: Bir pusula kullanarak özel öğeler bulmanızı sağlar.

6-PixelExtras: Ek yardımcı program komutları ekler.

7-BoP Patcher: Biomes O ‘Plenty ve Pixelmon Modu arasındaki hataları düzeltir.

4-Valhelsia 3

alhelsia 3, çeşitli oyunculara hitap eden kapsamlı bir mod paketidir. Bu mod paketi, Minecraft dünyasına yeni biyomlar, bloklar ve yapılar ekler. Yeni zırh ve aletler yapmak için kullanılabilecek sihir ve teknolojiye sahiptir.

3- SkyFactory 4

SkyFactory 4, son derece ayrıntılı bir Sky Block mod paketidir. Bu mod paketi teknoloji, sihir, tam otomasyon ve çok daha fazlasını sunar. SkyFactory 4’te otuzdan fazla dünya türü vardır, bu nedenle oyuncuların her zaman yapacak bir şeyleri olacaktır.

Bu mod paketi ayrıca zamanla farklı özelliklerin kilidini açmanıza izin veren bir prestij sistemi sunar.

2- RLCraft

RLCraft kesinlikle yeni başlayanlar için bir mod paketi değildir. Bu modpack’in yaratıcısının dediği gibi, oyuncular çok ölecek. RLCraft, Minecraft’a birçok yeni çete, kristal, sıcaklık, susuzluk ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok yeni özellik ekler. Bu mod paketindeki her modun tam listesi aşağıdaki bağlantıda bulunabilir.

1-MC Eternal

MC Eternal, yapılacak çok şey olan bir Minecraft mod paketidir. 750’den fazla görev ve yakında daha fazlasıyla, oyuncular her zaman meşgul olacak. Oyuncular ayrıca fabrikalar inşa etme, nüfuslu şehirler kurma ve sırları ve koleksiyonları bulma becerisine sahip olacaklar.

MC Eternal’ın özel bir ekonomi sistemi ve benzersiz bir ödül sistemi vardır.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu