Japon araba üreticisi Toyota CS:GO turnuvalarından Blast Pro Series Moskova 2019 ‘a sponsor oldu. RFRSH Entertainment, Toyota ile partnerlik anlaşması yapıldığını duyurdu.

Blast Pro Series Moskova 2019’a sponsor olan Toyota anlaşma ile birlikte turnuva yayınlarında yer alacak. Toyota Rusya pazarlama müdürü Tatiana Khalyavskaya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Bu büyüklükte bir turnuvayı desteklemekten ötürü çok memnunuz. Bu Toyota’nın Rusya’daki ikinci espor projesi olacak. Espor seyircileri, modern teknolojinin temeli genç ve gelişmekte olan insanlardan oluşuyor. Teknoloji her zaman Toyota arabalarının ana çekirdeği olmuştur. Hem normal düzey arabalarda hem de en yeni gelişenlerde

Blast Pro Series’den Leo Matlock ise:

BLAST Pro Series Moskova’nın ana sponsorlarından ve BLAST serisinin ilk araba sponsoru olan Toyota’ya hoş geldin demekten memnuniyet duyuyoruz. Espor ekosistemini birinci sınıf rekabet ile büyütmek ve yeni marketlere ulaşmak için ve Moskova’da yapacağımız ilk turnuva için böylesine saygın bir partneri duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu, Rusya’da düzenlenmiş olan en büyük espor turnuvası olacak. BLAST Pro Series için iyi bir gösterim olacak.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

CS:GO espor arenasının en önemli organizasyonlarından biri olan Blast Pro Series Moskova 2019 13-14 Eylül tarihleri arasında oynanacak. Turnuvanın ödül havuzu ise 250 bin dolar!