E-SPOROYUNLAR

Thunder BTS Pro Series 4. sezonunda galip geldi

Dördüncü kez Güney Amerika’nın en iyi takımlarından biri için cazibe.

Amerika bölgesinde Dota 2 için yeni bir en iyi köpek var. Thunder Predator, dün gece Beyond the Summit Pro Series 4. sezonunu kazandı ve yol boyunca hem Kuzey hem de Güney Amerika’daki en iyi takımlardan bazılarını yendi.

SA ekibi, bu yıl dört BTS Pro Serisinin hepsinde yarıştı ve bu hafta sonu 4 Zoomer’a karşı 3-1 galibiyetle bir unvan kazanmadan önce üç ayrı alanda ilk dörde girdi.

TP, üst brakete gıcırdayıp hemen 4Z’ye kaybettikten ve bir seriyi elemeden uzaklaştırdıktan sonra playofflara zor bir başlangıç ​​yaptı. Ancak, Steven “Monster” Noel’i ve 5ManMidas’ı ezip geçen büyük bir koşuyu bir araya getirdiler ve ardından aynısını bir sonraki turda SA rakibi canavar sahiline yaptılar.

Alt kademe finallerindeki gerçek sınavları, Clinton “Fear” Loomis ve Peter “ppd” Dager’ın Sadboys destesinde bir çift NA efsanesiyle yüzleşmek zorunda kaldıklarında geldi. Tüm oyunlar hızlı ve kararlıydı, TP devasa bir oyundan bir mağlubiyetle geri dönerek iki güçlü galibiyet talep etti ve 4Z ile bir rövanş oluşturdu.

TP sallanıyordu, ancak 4Z son yedi dakikada 14 öldürme yaptıktan ve bitiş çizgisine koştuktan sonra oyunun sonlarında kaybetti.

Oradan, her oyun bir eziyetti ama TP neredeyse her zaman tercih edildi – ve Alonso “Mnz” León üç harika oyunu bir araya getirdi. Genel olarak, 42/6/47 ve 119.200 kahraman hasarı verdi, sadece kapanış oyununda 17 öldürme ile tüm 4Z serisinin çıktısına eşdeğerdi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu