porno

GENEL

Steam 2020 Yaz Festivali Ertelendi Mi?

Steam 2020 yaz festivali ertelendi mi?

Oyun dünyasının en popüler şirketlerinden birisi olan Valve şirketi tarafından yapılan açıklamada 9 Haziran 2020 tarihinde yapılacağı öngörülen Steam Game Festival (Steam Oyun Festivali) etkinliğinin bir hafta süreyle ertelendiğini duyuruldu. Yapılan açıklamada Steam Game Festival için belirlenen yeni tarihin ise 16 Haziran 2020 günü olduğu belirtildiği.

Festival, bir hafta boyunca sürecek olup 22 Haziran 2020 tarihinde sonra erecek. Şirket tarafından ertelemenin hangi gerekçeye dayandırıldığı açıklanmasa da ABD’de George Floyd isimli siyahi bir vatandaşın polis tarafından vahşi bir şekilde katledilmesinin devamında ortaya çıkan ırkçılık karşıtı protesto gösterilerinin ertelenme kararında rol oynadığı düşünülüyor.

Valve şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre oyun severler, dört göze bekledikleri festival etkinliğinde yeni piyasaya sürülen oyunların oynanış videolarını izleyecekler. Ayrıca oyun severler yeni çıkan bu oyunların demo sürümlerini de deneme fırsatı bulacaklar.

Steam Nedir?

Valve şirketi tarafından ilk olarak 2003 yılında geliştirilen Steam, basitçe bir dijital oyun dağıtım platformu olarak tanımlanabilir. Günümüzde neredeyse tüm oyun severlerin bilgisayarlarında kurulu olan Steam, programın orijinal sitesinde ücretsiz olarak kurulmaktadır. Bu şekilde bir Steam hesabı alan oyun severler program içresinde bulunan oyunları çevrimiçi olarak satın alarak kendi bilgisayarlarına kurabilmektedir. Steam içerisinde ücretsiz oyunlar da mevcut olup oyun severler bu ücretsiz oyunları hiçbir ücret ödemeden birkaç dakika içerisinde bilgisayarlarına kurabilmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı