ETKİNLİKLEROYUNLAR

ShowRunner’ın 5.0 Güncellemesi Ne Zaman Geliyor?

Geçtiğimiz Nisan ayının 22’sinde Focus Home Interactive tarafından yayınlanan ShowRunner günümüzdeki en gelişmiş arazi simülasyonlarından birine sahip. Peki, güçlü araçlarla engebeli ve zorlu arazilerden, yollardan geçmeye çalıştığınız ShowRunner’ın 5.0 güncellemesi ne zaman yayınlanacak?
Güncelleme henüz yayınlanmamış olsa da edindiğimiz bilgilere göre ShowRunner 5.0 güncellemesi 9 Haziran’da oyun severlerle buluşacak. Yeni güncellemeyle beraber hem oyunun performansını geliştirmeye yönelik çalışmalar yapılmış, hem de oyuncun oyunda geçirdiği vakti daha zevkli hale getirebilmek için düzenlemeler yapılmış.
Gelecek Olan Güncellemede Değişiklikler Ne?
ShowRunner’ın 9 Haziran’da yayınlanacak olan 5.0 güncellemesindeki farklılıklar, oyunu her açıdan ileriye taşır nitelikte. Yeni olarak 2 adet araç kaplaması güncellemede mevcut. Çok oyunculu modda oyuncular eski versiyonların aksine artık oyunu sürdürdükleri bölgeyi değiştirebilecek. Ayrıca oyunun bilgisayar versiyonunda zaten mevcut olan araç aynaları özelliği,bu güncellemeyle beraber konsollarda da yerini alacak.

40’tan fazla aracıyla ve değiştirilebilir 3 coğrafi bölgesiyle , ShowRunner, bu günlerde piyasadaki birçok araç simülasyonundan oldukça gelişmiş bir içeriğe sahip.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu