GENELİNCELEMELEROYUNLAR

Samurai Jack: Battle Through Time

Samurai Jack: Battle Through Time, Ağustos ayında çıkış yapacak.

Bu yılın başlarında Adult Swim Games ve Soleil tarafından duyurulan Samurai Jack: Battle Through Time için çıkış tarihi sonunda belli oldu. Sevilen animasyon serisini baz alan oyunun 21 Ağustos tarihinde oyuncular ile buluşacağı açıklandı.

Bununla birlikte, anlatılmamış Samurai Jack macerasının epik seri finaline bağlanacağı belirtiliyor. Oyunda tanıdık düşmanlarla yüzleşmek için seriden güvenilir müttefikler ile takım kurmanız gerekirken en sevilen bölümlerden klasik dünyaları ve anları ziyaret edebileceksiniz. İnsanlığı özgürleştirmek için karanlık bir geleceğe seyahat edeceğiniz macerada, korkunç canavarlarla yüzleşmek için de geçmişe dalacaksınız. Ayrıca, uzay ve zaman boyunca seyahat ederken Jack’in kaderini de arayacaksınız. Savaşta bir düzine farklı silahla donanıp ustalaşırken oyun tarzınızı desteklemek için yeni beceriler geliştirerek ve bunların kilidini açarak gücünüzü daha da artıracaksınız.

 3 boyutlu hack & slash türündeki oyunun çıkacağı platformlar ise PCPlayStation 4Xbox One ve Nintendo Switch olarak paylaşılmış durumda. Oyunun fiyatı ise 39.99 dolar olarak belirlenmiş.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu