porno

GENEL

Riot Games ve Nimo TV Ortaklığı

Riot Games ve Nimo TV Ortaklığı

Riot Games, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi yayınları için, oyun severleri baz alarak eğlence platformu olan Nimo TV ile ortalık için imza attı. Nimo TV, Çin’in popüler oyun yayıncılığı platformu HUYA’nın çatısı altında yer alan aktif yayıncılığa sahip olan bir yapımdır. Oyun severlerin dikkatini üzerine toplayan Nimo TV, oyun yayıncılığında ki başarısı ile rakiplerini kıskandırmaya devam ederek, anime, açık hava aktiviteleri ve yetenek gösterileriyle kullanıcılarını eğlendirmeyi ve keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor.

Bu durumu görmezden gelmeyen Riot Games, Nimo TV sayesinde daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedeflerken, kendi oyuncuları içinde yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Birbirinden eşsiz fikirleri ve içerikleri kendi bünyesine katmaya gayret gösteren Riot Games, yapılan ortaklıktan oldukça mutluluk duyuyor.

Ortaklık Ne Zaman Başlıyor?

Riot Games ve Nimo Tv arasındaki ortaklık imzaların atılmasından itibaren yeni sezonda birlikte yürütülmeye başlanıyor. Beraber harika işler çıkaracağı ortada olan başarılı iki firma kendilerinden fazlasıyla söz ettirmeyi başarıyor. Riot Games, Nimo TV’nin ana ortağı olarak karşımıza çıkıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı