OYUNLAR

Riot Games; Valorant’a yeni güncellemeli haritayı gösteriyor…

Riot Games; VALORANT kullanıcı isimli resmi twitter hesabından gün içinde yaptığı paylaşım ile beraber oyuna gelmesi beklenen 5. haritayı gösterdi. Beşinci harita üzerinde karlı bölgede bulunan lcebox isminde bir harita olacağını aktardı.

Riot Games tarafından geçtiğimiz haziran ayının başında güncellemesini yaptığı ve oyuncular tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan FPS; VALORANT gelen yeni içerikler ile beraber kavuşmaya da devam ediyor. Gün içerisinde resmi twitter hesabında yapılan paylaşımın ardından oyunculara mücadele etme haklarının verildiği yeni harita dikkatleri çekiyor.

Çok kısa süre önce paylaşımı yapılan tweet ile beraber VALORANT’a gelmesi beklenen yeni harita ile beraber lcebox isminde bir haritanın yer alacak olduğunu aktardı. Karlı bir şekilde yerini alacak harita; paylaşılan videodan da görülecek olduğu üzere buzullar ile bir liman üzerinde yer alacak oyuncuların 5’e 5 kapışmaları yer aldığı harita olacak.

Harita ise VOLARANT’ın beklenen 5. haritası güncelleme ile gelecek.

VOLARANT; çok yakında 5. haritasına kavuşacak…

VOLARANT; Icebox ismi ile gelecek harita ile beraber 1. kısmında oyuna eklenmesi söz konusu olurken Ascent isminde olan haritanın ardından yeni bir harita da eklenecek. Icebox; 3. kısmının da yayına alınması ile beraber rekabetine ev sahipliği yapması da bekleniyor. Uzun bir süredir gelecek olan güncelleme ile beraber oyuncuların da en son dileklerine kavuşması beklenecek.

Video içerisinde dikkatleri çekecek detaylardan bir tanesi de görüldüğü kadarı ile beraber Icebox; Spliy ile beraber gözlenen haritaların yakın zamanda kullanıma gireceği bir nokta olacak. Bu durum karşısında yeni bir harita ile değişiklik olması da taktiklerin uygulanması ile beraber izin verilecek bir yapıda olacak. Oyun içerisinde rekabetçilik daha da çok artacak ve oyuncuların büyük bir keyif ile hırs içerisinde yer almaları sağlanacak.

Fragman yayına alındı.

VOLARANT için gelen güncellemenin açıklanmasının ardından fragman yayına alındı. 13 ekim  tarihi ile beraber oyunculara sunulacak olan güncelleme yayınlanması beklenen üçüncü kısım ile beraber daha rekabetçi ortamların meydana gelmesine yardımcı olacak.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu