E-SPORİNCELEMELEROYUNLAR

RIOT GAMES, HİLE SORUNLARINI ÇÖZME PLANLARI

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde, gittikçe daha fazla oyuncu VALORANT’daki hile yapanların sayısı hakkında şikayet etmek için Reddit’e veya sosyal medyaya gitti. Hileciler hızla ilerlerken, Riot, aldıkları geri bildirimlere dayanarak sorunu mümkün olan en kısa sürede çözeceklerini doğruladı.

Popüler FPS oyunundaki dolandırıcılardan şikayet eden bir Reddit başlığında, RiotRayKay sorunu kabul ediyor ve araştırdıklarını söylüyor. “Hey! Hile için üzgünüm! Farkındayız ve yasaklar geliyor. Tüm hileleri asla durduramasak da, dereceli ilerlemenizi etkilemediğinden emin olmak istiyoruz. Ekibimiz, geçen yıl aldığımız geri bildirimlere ve öğrendiğimiz zor derslere dayanarak bu yıl birçok iyileştirme yapmayı hedefliyor. “

Riot’un hile sorununu bir bütün olarak nasıl ele alacağına dair çok fazla bilgi verilmedi, ancak sorunun farkına varmış ve bu konuda bir şeyler yapmak istiyor gibi görünüyorlar. VALORANT ikinci sezonuna girerken, yakında hile karşıtı önlemler ve hangi şekilde uygulanacakları hakkında daha fazla bilgi alma şansımız var. İleti dizisinin ilerleyen kısımlarında bir redditor, oyuncuların hilecinin bulunduğu bir oyunda kaybettikleri MMR’yi geri alıp alamayacaklarını sordu. Raykay bunu “harika bir fikir” ve “yapmak istediğimiz bir şey” olarak nitelendirdi, ancak Riot Games’in VALORANT söz konusu olduğunda şu anda farklı öncelikleri olduğunu kabul ediyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu