porno

GENELOYUNLAR

Riot, COVID-19 İçin League of Legends Kostümleri Satıyor

Riot, COVID-19 Desteği İçin League of Legends Kostümleri Satıyor

Üç şampiyon tıbbi tema sunuyor.

Bazı League of Legends ‘en popüler karakterlerin tıbbi temalı kostümlerini alıyorsanız, bugün geliştirici Riot, strateji oyunu için satışları pandemi ile ilgili yardım çalışmalarına bağışlanacak olan bir dizi yeni bir girişim ortaya koydu. Yeni gelen, çeşitli simgeler, ifadeler ve diğer estetik güncellemelerin yanı sıra üç karakter (Akali, Shen ve Kennen) için kostümler. Her bir ürün ayrı ayrı satılacak, ancak özel bir simge ile birlikte gelen bir paket de var.

Riot, bu ganimetlerin 23 Temmuz’a kadar mevcut olacağını ve satışlardan elde edilen gelirin yüzde 100’ünün doğrudan geliştiricinin yardım koluna, Riot Games Sosyal Etki Fonuna gideceğini söyledi. Riot, yaptığı açıklamada, “Bağışlarınız, doktorlara, hemşirelere ve diğer sağlık çalışanlarına hızlı davranmaları ve en savunmasız olanları korumaları için ihtiyaç duydukları kaynakları sağlayarak pandemi tedavisini doğrudan destekleyecektir.” dedi. “Toplanan para, virüsden olumsuz etkilenen ailelere ve bireylere de kritik finansal yardım sağlayacaktır.”

Geliştirici daha önce COVID-19 çabalarına yardımcı olmak için 48 saatlik yardım derneği League of Legends yayınına sahipti ve bugüne kadar bu yayınlarla 4,5 milyon dolar bağışladığını açıklıyor.

Eğer siz de pandemiye destek olmak için bir şeyler yapmak istiyorsanız hem League Of Legends skinleri alabilir, hem de pandemiden zarar gören sağlık çalışanlarına ve ailelere destekte bulunabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı