E-SPORETKİNLİKLER

Queso Ekibi, Twitch ve ESPAT ile ortak

İspanyol e-spor organizasyonu Team Queso, ekibin mobil e-sporlardaki çabalarını vurgulamak için Amazon yayın platformu Twitch ile ortaklık kurdu. Ek olarak, organizasyon, içeriğinin temsili ve dağıtımı için dijital medya lisanslama sağlayıcısı ESPAT Media ile bir ortaklık kurmuştur.

Team Queso’nun Twitch ile yaptığı anlaşma, platforma daha fazla mobil e-spor içeriği getirmeyi amaçlamaktadır. Anlaşmanın, mobil e-spor alanında “daha da büyük topluluklar oluşturmak” için Twitch İş Ortağı statüsü ve ara sıra ana sayfa yerleşimi alacak Team Queso içerik oluşturucuları içerdiği söyleniyor. Anlaşmanın Temmuz 2021’e kadar süreceği söyleniyor.

Team Queso Kurucu Ortağı ve Başkanı Álvaro G. Buitrago, Esports Insider’a şunları söyledi: “Platform içindeki mobil topluluğu harekete geçirmek amacıyla Twitch ile yan yana çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Mobil e-sporlarda lider bir ekibiz ve Twitch, e-spor ve oyun içeriğinde lider platform, daha iyi bir sinerji düşünemedim. “

2018’de kurulan e-spora özel medya lisanslama platformu ESPAT, kuruluşun dijital medya varlıklarına erişmek için Team Queso ile bir anlaşma imzaladı. Buna, Team Queso’nun aktif olduğu Clash Royale, Brawl Stars, Clash of Clans ve PUBG Mobile dahil olmak üzere ESPAT lisanslama platformu üzerinden sunulan çeşitli oyunlarda medya kaynaklarının sendikasyonu dahildir.

ESPAT Kurucu Ortağı Mario Prosperino bir sürümde şu yorumu yaptı: “ESPAT, Team Queso ile bu ortaklığı dört gözle bekliyor. Mobil e-sporlarda içerik yakalama ve dijital medya dağıtımının geleceği ve bu alana girişimizi başlatmak için 2020 Clash Royale şampiyonlarından daha iyi bir yol hakkında çok hevesliyiz. “

Team Queso, bu ay ESPAT ile medya hakları anlaşması yapan üçüncü e-spor organizasyonu oldu. Aralık ayında, hem Misfits Gaming Group hem de Talon Esports, ESPAT’ın Creative Collective’ini benzer medya lisanslama anlaşmalarında ortak olarak duyurdu.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu