porno

GENELPUBG

PUBG’ye Gelen Dereceli Mod

Tutkunu olduğumuz PUBG kendini sürekli güncellemeye devam ediyor. Yeni gelen Dereceli Mod yanında birçok özellik getirdi. Yeni özellikler tehlike ve heyacan dolu. Bu güncelleme 7.2 sürümünde karşımıza çıkıyor. Gelin bu yeni özelliklere birlikte göz atalım.
Dereceli Mod Özellikleri
Güncelleme 7.2’ye bot rakipler eklendi ancak Dereceli Modda bu bot rakipler karşımıza çıkmıyor. Ayrıca bu modda savaş alanındaki ganimetler hazır bir şekilde karşımıza çıkıyor. En çok dikkat çeken yenilikse Benzin Bidonu. Bu bidonun içindeki güç tehlike saçıyor. Bidon düştüğü yere yakıt saçmaya başlıyor ve oyuncular bu bidonu fırlatabiliyor. Bidonu fırlatmak yerine içindeki yakıtı dökebilir ve silahlarınızla ateşleyebilirsiniz. Dereceli Modla gelen bir diğer yenilik pompalı silahlarda iyileştirme oldu. Pompalı silahlar artık sahip olduğunuza değecek şekilde kafaya ve uzuvlara daha çok hasar veriyor. Diğer silahlarda da güncellemeler yapıldı. Taaruz tüfeklerinin bazılarında geri tepme özelliği azaltıldı.
Dereceli Modda bazı kurallar var. Dereceli Mod oyunları, Miramar, Erangel veya Sanhok’ta rastgele oynanıyor olacak. Kendi oyun ayarları altında çalışan dereceli mod, yeni sezonların başlangıcında değişikliğe uğrayabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı