porno

PUBG

PUBG’den Geçici Ücretsiz Oyun Fırsatı

PUBG cep telefonlarından ücretsiz şekilde oynanabiliyorken, PC’de oynamak istediğinizde belli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu durum son zamanlarda oyun platformlarında yaşanan rekabet sonucu değişikliğe uğramıştır. Çok kısa bir süre için PUBG PC ücretsiz olarak oynanabilecektir. Bu sayede yeni sıralı modunda olduğu bütün oyunun ücretsiz olarak oynanması mümkün olacaktır.
Hangi Tarihlerde PUBG PC Ücretsiz Oynanabilecek?
PUBG’yi ücretsiz oynayabilmek için sadece iki gününüz bulunmaktadır. Ücretsiz oynama hakkı 6 Haziran’da başlayarak 8 Haziran’da sona erecek. Bu durum PUBG bağımlıları için oldukça sevindirici olsa da sürenin kısa tutulması üzücü bir noktadır.
Süre Dolduktan Sonra PUBG PC’yi Nasıl Oynanabilir?
8 Haziran’dan sonra PUBG PC tekrar ücretli olarak oynanabilecektir. Bu noktada oyunu satın almanız gerekmektedir. Fakat satış fiyatında indirime gidilerek, PUBG hayranlarına büyük bir avantaj sağlanmıştır. Fiyatta yapılan yarı yarıya indirim sayesinde, oyuna uygun bir fiyata sahip olabileceksiniz. Oyunu satın almanız halinde, ücretsiz iken oynadığınız kısımlar, ücretli oyuna aktarılacaktır. Bu sayede kaldığınız yerden devam ederek en başa dönmek zorunda kalmayacaksınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı