CS:GO

PUBG ve CS:GO arasında ölüm maçı arena modu ile oyunda olacak!

PUBG ve CS : GO ölüm maçı; PUBG yetkilileri tarafından gelen açıklamalar ile beraber rekabetin daha çok artması adına Arena Modu’nun yarın itibari ile açıklanacak olduğunu açıkladı. PUBG Arena modu nedir ve ne zaman yayına alınacak?

CS : GO ölüm maçı taktikleri

Piyasaya giriş yaptığından beri Dünya’nın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan Battle Royale oyunu yeniden PUBG oyuncularını heyecanlandıracak şekilde duruyor. Geliştiricilerin yapacak olduğu açıklamalar doğrultusunda yarın itibari ile PC versiyonları da yayın hayatına başlayacak. PUBG’nin Arena modu yanı sıra; miramar, sanhok ya da erangel haritalarının deneyimlenmesi sağlanacak. Takımlar sayesinde oynanacak olan oyun modunda, geri kalan takımlar da savaşa girecek ve onlar tekrar yenilmeye çalışılacak. CS : GO ölüm maçı ile bezer olacak modu sayesinde her alt edilen düşman karşısında hesaplara para yatırılacak. Bunun ardından hesabına daha gelişmiş silahlar alınması sağlanacak.

Ne kadar çok tüm silahları alacak para biriktirilse bile harita değişikli durumlarına göre en uygun silahları seçmek gerekir. Bunun adından rakipleri daha avlanamadan ölüm ekranı ile karşı karşıya olunacak. PUBG’nin Arena modu sayesinde takımda yer alan arkadaşları canlandırmak daha zor bir hale gelecek. Sadece mod sayesinde takım arkadaşlarını canlandırmak için 5 saniyelik bir süre verilecek. Bir yandan da kazanmayı isteyen takımların mod içerisinde planlayacakları taktik ve planlamalar ile oyun modlarında daha titiz hazırlanmaları gerekecek.

CS : GO ölüm maçı için geliştirici ekip tarafından yapılan açıklamalara göre PC oyunlarında Arena Modu ilk olarak kullanıcılar için 18 – 21 Eylül tarihlerinde oyuna açılacak. Modun ikinci etabına ise 25 ve 28 eylül tarihleri arasında erişim sağlanacak. Konsol oyunları ile beraber bu modun kavuşulması için bir süre daha beklenmesi gerekiyor gibi gözleniyor. Arena Modu yapılan açıklamalara göre de konsol oyuncuları adına 25 ve 28 eylül tarihlerinde ilk defa deneyimledikten sonra ikinci moduna da 2 ve 5 ekim tarihlerinde oynama fırsatlarına sahip olunacak.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu