GENELPUBG

PUBG Mobile’a Yeni ‘Gizemli Orman Modu’ Geliyor

Zamanının en sevilen Battle Royale oyunlarından biri olan PUBG’ye sonunda “Gizemli Orman Modu” geliyor. Son dönemlerde oyuna gelen yenilikler ile adını çokça duyurmayı başaran PUBG Mobile, Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yakın zamanda yaptığı bir paylaşımla yeni bir modun geleceğini resmi olarak duyurdu.

Resmi Sosyal paylaşım platformu Twitter hesabından yaptığı yeni bir paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran PUBG Mobile, gelecek olan yeni versiyon modu açıkladı. Yapılan açıklamada:“Macera bekliyor. 1 Haziran tarihinde bu gizemli ormanı keşfetmeye hazır ol” ifadeleriyle açıkladı. hala çok fazla bilgi açıklanmamasına rağmen görselin sağ alt köşesinde yeralan Sanhok ibaresi, bize etkinliğin geleceği harita hakkında bilgi veriyor. bunun yanısıra yapılan diğer açıklamalar da “Nereye bakacağını bilirsen…” ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz günlerde Miramar haritası üzerine gelen güncellemeyle beraber bunun yanısıra bazı silahlara da yenilikler eklenmişti. Gelen güncellemenin ardından uzun bir süre geçmemesine rağmen PUBG Mobile, oyunseverler için yeni “Gizemli Orman” modunu açıkladı. Sanhok haritası üzerine gelecek olan bu mod hakkında fazla bir açıklamada bulunmayan oyunun geliştiricileri, modun orman temalı olacağını ve 1 Haziran tarihinde bizlerle buluşacağını dile getirdi

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu