porno

GENELOYUNLARPUBG

PUBG Mobile, Yeni Harita (LIVIK) Geliyor!

Mobil oyun uygulamaları 2018

PUBG Mobile , battle royale türünü bir akıllı telefon için anlamlı olacak şekilde uyarlayarak dünyanın en popüler ve kazançlı oyunlarından biri olmayı başardı . Hala normal PUBG gibi , ancak mobil versiyonunda cebinizde istediğiniz gibi istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.Geliştirici ekibi, hareket halindeyken hızlı maçlar yapmak açıkça tasarlanmış yeni, daha küçük bir harita sunarak bu felsefeyi bir adım ileriye taşıyor. “Daha fazla insanın PUBG Mobile’dan daha esnek bir şekilde zevk almasını istiyoruz ,” diyor yapımcı Rick Li The .

Yeni haritanın adı Livik ve ekibin mobil oyun için özel olarak oluşturduğu ilk harita. Diğer haritalara göre oldukça küçük kalıyor, yaklaşık 2×2 kilometre boyutunda ve maçlar aynı anda en fazla 40 oyuncuyu destekliyor. Amaç, maçların hızlı bir şekilde oynanabileceği bir alan yaratmaktı; geliştiricilere göre, Livik’teki oyunların her biri yaklaşık 15 dakika sürecek. Li, haritanın az zamanı olduğunda hızlı bir maç seçeneğini isteyen oyuncuların geribildirimlerinden ilham aldığını söyledi. “Bu haritanın yapılışı, daha sıkı programları ve gün içinde fazla zamanı olmayan oyunculara daha fazla esneklik getiriyor” diye açıklıyor.

Livik İskandinav arazisine benziyor ve küçük ölçeğine rağmen, bir volkan, kaplıca, şelale ve diğerleri de dahil olmak üzere çok sayıda ilgi çekici nokta ile geliyor. Li, tasarım sürecinin sadece haritayı küçültmekle kalmayıp, aynı zamanda daha hızlı eşleşmelere yol açacak çok sayıda etkileşimli öğe eklediklerini söyledi. Özellikle şelalelerin oyuncuların battle royale oyununa yaklaşma şeklini gerçekten değiştirmeleri bekleniyor.

“Haritanın etrafındaki şelaleler, oyuncu ile diğer haritalarda bulunmayan benzersiz etkileşimler sağlayacaktır” diyor Li. “Şelalenin özelliği, su akışının gerçek fiziksel etkisi. Oyuncular, şelalenin üstünde dururken hızlı su akışı ile yıkanabilirler. Şüphesiz bir takımda bir şelalenin üst kısmından aşağıdaki suya giden bir motorlu tekne başlatmak gibi yeni sürpriz taktiklerle de hazırlık yapabilirsiniz. Bu gerçekten heyecanlandığımız bir şey ve ana battle royale oyunumuza sadık kalarak sürekli yenilikler yaparak oyuncularımıza en gerçekçi savaş alanı deneyimini getirebileceğimize inanıyoruz. ”

Geliştiriciler Livik’in ne zaman geleceğini söylemedi. Ancak söylentisi PUBG Mobile’ın başarısını yönlendiren iyi bir felsefenin göstergesi . Fortnite oynayabilmek için güçlü bir telefona sahip olmanız gerekir fakat PUBG bu yönde birçok ayrı çalışma gerçekleştirmiştir. Bununla birlikte, Livik şu anda mobil cihazlara özel olsa da, bu hızlı tempolu oyununun sonunda diğer platformlara geçmeyeceği anlamına gelmiyor

“Tabii ki, her zaman oyuncuların geri bildirimlerini dinlemek için buradayız,” diyor Li. “Daha fazla yenilik gelecek ve gelecekte ne olacağını göreceğiz.”

İyi oyunlar csailesi!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı