porno

PUBG

PUBG Liyakat Yükseltme Rehberi

Herkese merhabalar! Yine son derece önem arz eden, hiçbir yerde bulamaycağınız efsane bir makale ile karşınızdayız! Bu yazımızda tam olarak sizlere “PUBG Liyakat Yükseltme Rehberinden” bahsedeceğiz. Haydi başlayalım!

PUBG Liyakat Puanı Yükseltme yöntemlerini en kolay şekli ile anlatacağımız rehber yazısı. PUBG Mobile’de Liyakat yükseltme düşündüğünüz gibi zor bir şey değil. Öncelikle bilmeniz gereken bir kaç basit temel bilgileri sizlere gösterelim. 60’dan daha az Liyakat Puanına sahip oyuncular takımlı klasik maçlara katılamazlar. Eğer puanınız 60 değilse veya durmadan azalıyorsa, aşağıda anlattıklarımızı iyi dinlemeniz ve uygulamanız gerekiyor.

PUBG Mobile maçlarında yapılan bir çok uygunsuz hareketlerin hepsi, Liyakat Puanını doğrudan ve ya dolaylı yoldan etkileyerek düşürür. Oyunu kötü oynayabilirsiniz ancak takım arkadaşlarınız dahil diğer oyuncuları rahatsız edecek tarzda oynayamazsınız.

İstemeden veya yanlışlıkla yapacağınız hareketler puanınızı düşürebilir. Hatanın geri dönüşü yoktur, oyunda bu gibi durumlarda şikayetçi olmak yerine dikkatli olmayı tercih etmeniz her zaman daha iyidir.

PUBG Liyakat Puanı Yükseltme
PUBG Liyakat Puanı Yükseltme

Liyakat Puanı Yükseltmek İçin Yapmanız Gerekenler:

  • Takım arkadaşlarınızı öldürmeyin veya yaralamayın.
  • Takım arkadaşlarınıza Bomba veya Molotof atmayın.
  • Takım arkadaşlarınızı Araba veya Motor ile ezmeyin.
  • Oyunda hile veya bug kullanmayın.

Tekli klasik mod ile puanınızı rahatlıkla yükseltebilirsiniz. Aşağıdaki listeyi dikkatli okuyarak kısa sürede puanınızı yükseltmenizi sağlayacaktır.

Aşağıdaki PUBG Liyakat Puan Yükseltme ipuçları yalnızca Tekli Klasik oyun modu için geçerlidir.

Sona kalan 10 kişiden birisi olun.3 Puan
Sona kalan 11 – 50 kişi arasında olun.2 Puan
Sona kalan 51 – 100 kişi arasında olun.1 Puan
Düzenli maçlara katılın.Puan değişebilir.

Umarım aktardığımız bilgiler faydalı olmuştur. CSailesi.com olarak efsane bilgiler paylaşmaya, hiçbir yerde bulunmayan makalaleri size sunmaya bugün olduğu gibi her zaman devam edeceğiz. Takipte kalın!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı