porno

E-SPORPUBG

PUBG Gizemli Orman Modu Nedir?

PUBG sunduğu yenilikler tutkunlarına heyecan vermeye devam ediyor. PUBG mobilde bir süredir beklenen Gizemli Orman modu kullanıcıların beğenisine sunuldu. Peki PUBG Gizemli Orman Modu Nedir? Bu mod bizlere ne gibi yenilikler getirdi?
PUBG Gizemli Orman modu, çok popüler olan Sanhok haritası üzerine eklendi. Gizemli Orman modu Shanhok modunun alışık olduğumuz orman yapısından biraz daha farklı ve heyecanlı. Bu heyecanın sebebi ise içerisinde birçok yeni özellik olması. Sanhokdaki oyuncular Gizemli Ormana tesadüfen girecekler. Oyuncular farklı totemlerle karşılaşacaklar. Her totem size farklı bir özellik kazandıracak. Strateji, güç ve koruma totemleri oyun esnasında size fazlaca kolaylık sağlayacak.
Orman yemeği ve sıcak hava balonu bu yeni modun en heyecan verici iki yeni özelliği. Sıcak hava balonunun sayesinde oyuncu yükselerek bulunduğu savaş alanının tamamını görmüş olacak. Bu görüş oyuncuya fazlaca avantaj sağlıyor. Orman yemeğiyse çok özel bir meyve ve Sanhok modunda yetişiyor. Bu meyveyi yemek size olumlu ya da olumsuz özellikler kazandırabilir. Gizemli ormanda yeni keşifler sizleri bekliyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı