porno

PUBG

Pubg El Bombasını Nasıl Kullanmalıyız?

Bir Pubg oyuncusu için el bombası atmak bazen çok kolaydır bazen ise çok zordur. En etkili elbombaları için zamanlama çok önemlidir. Bu yüzden bu konuya dikkat çekmek istedik.El bombası zamanlaması yapmak istediğiniz hamlelere göre değişir.

Düşmanı bulunduğu alandan kaçırmak ve ona panik yaratmak istiyorsanız bombanın pimini çekin ve direk fırlatın. Bu şekilde düşman bombadan kurtulmak için hatalı hamleler yapacaktır.

Bir diğer seçenek hareket eden hedeflere el bombası atmak istiyorsanız ya gittiği yöne doğru erkenden bomba sallamak ya da bombanın pimini çekip bir kaç saniye bekledikten sonra aynı şekilde hareket ettiği yöne doğru fırlatmak. Günümüz pubg oyuncularının en büyük el bombası hayallerinden birisi el bombasıyla hareket halinde ki bir aracı patlatmak. Bunu yapmak istiyorsanın aracın gittiği yöne doğru uygun zamanlama ile bombayı fırlatmanız gerekmektedir. Bir kaç denemeden sonra başarılı olacağınıza eminiz.

Son olarak sabit duran bir düşmanı tek bir hamlede bomba ile öldürmek istiyorsanız bombayı son 3 saniye kalasıya hedefe fırlatın, böylece en iyi sonucu alacaksınız. Pubg ve Pubg Mobilde uygulayabileceğiniz bu taktiklerle artık diğer oyuncuların bir kaç adım daha ilerisindesiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı