İNCELEMELEROYUNLAR

PS4 Yeni Savaş Oyunları

PS4 Yeni Savaş Oyunları

Playstation 4 şu anda en çok kullanılan ve satılan oyun konsolu. Sony tarafından üretilen cihaz için de muntazaman oyunlar tanıtılıyor. Kuşkusuz playstation kullanıcı da savaş oyunlarına rağbet gösteriyor. İşte Playstation 4 için çıkacak, Playstation 4 Savaş Oyunları listesi.

The Last of Us Part II

The Last of Us oyununun ilki çok beğenildi. Playstation 3 oyunları arasında en çok satın alınan oyunlar arasına girdi. Yapımcılar da yaklaşık üç senedir çalışmalarını tamamladı. 19 Haziran 2020 tarihinde çıkacak bu zombi oyununun şu anda ön siparişleri toplanıyor.

Ghost of Tsushima

2020 yılında çıkacağı belirtilen oyunun tam çıkış tarihi belli değil fakat Sony bu oyun için de ön sipariş alımına başladı. Moğol saldırılarından kurtulmaya çalışan Çinli bir savaşçıyı anlatan oyunun yapımcısı Sony.

Watch Dogs: Legion

Başarılı oyun geliştirici Ubisoft firması tarafından geliştirilen bu oyun normalde Mart 2020 tarihinde çıkacaktı fakat korona virüsü nedeniyle ertelendi. PS4 oyun önerisi 2020 listesinde baş sıraya yazılacak oyunlardan bir tanesi.

Resident Evil 3 Remake

Oyun oynamayı sevip de Resident Evil serisini bilmeyen yoktur. Nisan ayının sonunda çıkan bu zombi oyunu efsanevi Capcom firması.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu