porno

ETKİNLİKLERGENEL

PS4 Oyunlarında İndirim Kampanyası

PS4 Oyunlarında İndirim Kampanyası

Dünyanın en popüler, en yaygın kullanıma sahip olan oyun konsolu Playstation’da bahar indirimleri, eski düzenine geri döndü. Oyun severlerin büyük ilgisini gören indirimler, birbirinden kaliteli oyunlarla gündem olmaya başladı. Büyük indirim yaşanan Playstation’da indirim günleri ne kadar sürecek, İndirim ne zamana kadar geçerli? Oyun severlerin merak ettiği sorular araştırılmaya başlandı.

Playstation Store İndirimleri Ne Zamana Kadar Sürecek?

Playstation Store’da Nisan ayında başlayan indirimler ne kadar sürecek? Playstation Store üzerinden tercih edilen oyunlardan oyunlara değişen indirim süreleri her oyun için farklılık göstermektedir. Her oyun için geçerli tarih resmi sayfasında yer alan firmanın, tüm oyunlar için belirlenen herhangi bir tarihi yer almıyor.

Playstation Store İndirimlerine Nereden Ulaşılır?

Playstation Store indirimlerine ulaşabilmek için öncelikle Playstation Store’un resmi sitesine giriş yaparak öne çıkan bağlantı sekmesinden teklifler sekmesine gelmeniz yeterlidir. Teklifler sekmesinden ilkbahar ve daha fazla indirim seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi tamamlayarak işlemlerinize devam etmeniz gerekmektedir. Doğru ve güncel üyelik bilgileriniz ile indirimlere kolayca ulaşım sağlanabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı