GENELOYUNLAR

COD ;PRESTİJ DÜKKANI ŞİMDİ CANLI

Yeni Prestij Mağazası artık MP, Zombies ve Warzone’da yeni güncellemelerle birlikte Black Ops Cold War’da yayında! İşte özet:

Prestij Mağazası:

Önceki Call of Duty oyunlarından Eski Arama Kartlarının ve Prestij Simgelerinin kilidini açmak ve bunları oyun içinde sergilemek için yeni Prestij Mağazasında Prestij Anahtarlarınızı kullanın! İlk Prestij Anahtarınızı kazandıktan sonra Kışladaki İlerleme menüsünden Prestij Dükkanını ziyaret edebilirsiniz. Her sezon boyunca 1. Prestij Seviyesinde ilk Prestij Anahtarınızı ve her 50 Sezon Seviyesinde bir tane daha kazanacaksınız. Tırmanılacak 1.000 seviye ile Birinci Sezondan başlayarak her sezon 20’ye kadar Prestij Anahtarı kazanabilirsiniz. Birinci Sezonda Prestij Mağazasında şu anda mevcut olan iki ödül kategorisi vardır.

Prestij Simgeleri:

Bir sezonda Prestij Ustasına ulaştıktan sonra Prestij Anahtarlarını kullanarak açılabilir. Bunlar, World at War ve önceki Black Ops oyunlarından simgeler içerir. Her biri özel bir Prestij Simgesi, Çıkartma ve Amblem içerir. Oyuncular, yalnızca bir sezonda Prestij Ustasına ulaştıktan sonra bir Miras Prestij Simgesi kuşanabilirler. Amblem ve Çıkartma herhangi bir zamanda takılabilir.

Arama kartları:

Eski Arama Kartları Prestige’e girdiğiniz anda Prestij Anahtarlarını kullanarak kilidi açabilirsiniz. Bunlara önceki Call of Duty oyunlarından gelen Arama Kartları dahildir.

Prestij Çağrı Kartları:

Prestige’e girdiğiniz anda Prestij Anahtarlarını kullanarak kilidi açabilirsiniz. Bunlar, önceki Call of Duty oyunlarından Prestij Arama Kartlarını içerir ve Legacy Prestige Arama Kartı ile ilişkili Prestij Seviyesine ulaştığınızda kullanılabilir hale gelecektir. Örneğin, Prestige 1 Legacy Calling Cards, Prestige 1’de, Prestige 2 Legacy Calling Cards, Prestige 2’de vb. Açılabilir. Bir Arama Kartı almak için bir Prestij Anahtarı harcadığınızda, onu istediğiniz zaman kuşanabilirsiniz.

Prestige Master Çağrı Kartları:

Bir sezonda Prestij Ustasına ulaştıktan sonra Prestij Anahtarlarını kullanarak açılabilir. Bunlar, Animasyonlu Eski Arama Kartları ve Blackout Prestij Kartlarını içerir.

Prestij Mağazası:

Artık Black Ops Cold War’daki Kışlaların İlerleme menüsünde mevcut. Önceki Call of Duty oyunlarından Eski Prestij Simgelerini ve Arama Kartlarını açmak için Prestij Anahtarlarını kullanın. Eski Prestij Simgeleri, 200.Sezonda Prestij Ustası’na ulaştıktan sonra açılabilir. Her Eski Prestij Simgesi bir Çıkartma, Amblem ve özel Prestij Simgesi içerir. Oyuncular, Prestij Ustasına ulaştıktan sonra özel bir Prestij Simgesi kuşanabilirler. Amblemler ve Çıkartmalar herhangi bir zamanda takılabilir.

Modları:

Prop Avı Bir oyuncunun devam eden bir oturuma geç katılma süresi azaltıldı. Sahne için düdük sesi mesafesi artırıldı.

Zorluklar:

Bu Meydan Okumaların nasıl kazanılacağını daha iyi açıklığa kavuşturmak için “Tek Atış Bir Öldürme” ve “Teminatlı Hasar” için Yarışma açıklaması güncellendi.

Madalyalar:

Oyuncu bir atışla 2 düşmanı öldürdükten hemen sonra ölürse, Teminat Madalyasının kazanılamaması sorunu giderildi. Popcorn Madalyası, M79’u içerecek şekilde güncellendi.

ZOMBİLER

Oynanış Çarpışma ve destek silahlarıyla çeşitli istismarları kapattı. Çeşitli zombi yönlendirme sorunları ele alındı. Denemeler Sıradışı Deneme ödülünün doğru nadirlik alevini göstermemesi sorunu giderildi. Liderler Skor Tablolarının En Hızlı Görev Süresini takip etmemesiyle ilgili bir sorun giderildi.

Dead Ops Arcade

istikrar Room of Judgment etkinliği için kararlılık düzeltmeleri eklendi. Genel Oyuncuların Wild’da veya bir Zindanda devam etmekte olan bir oyuna katılamaması sorunu giderildi.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu