UÇ SIRALAMASI

3- SUSTURUCU -) Susturucu silahın yatay ve dikey tepmesini %5 azaltırken silahın çıkarttığı sesi yüksek oranda azaltır. Ancak orta ve uzak mesafeli spreylerde mermilerinizi diğer uçlara nazaran daha zor kontrol etmenize sebep olur.

2- ALEV GİZLEYİCİ -) Alev gizleyici silahın yatay dikey tepmesini %10 oranında azaltırken silahın ucundan çıkan alevi gizleyerek rakibin nerede olduğunuzu görmenizi zorlaştırır.

1- NAMLU UCU FRENİ -) Namlu ucu freni silahınızın yatay ve dikey tepmesini %25 oranında azaltarak spreyinizi diğer uçlara nazaran daha stabil ve tepmesiz atmanıza yardımcı olur.

TUTAMAÇ SIRALAMASI

5- HAFİF KABZA ) Hafif kabza silahın geri tepme süresini azaltıyor ancak yatay ve  dikey geri tepmeyi arttırıyor. Hafif kabzayı taarruz tüfeklerinizde değil SKS isimli keskin nişancı tüfeğinde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

3 – 4 ) DİKEY TUTAMAÇ VE AÇILI TUTAMAÇ ) Listenin 3. ve 4. sırası aynı özelliklere sahip oldukları ve silahınızın yatay ve dikey tepmesini azalttıkları için Yatay ve Dikey Kabza oluyor.

2-) BAŞ PARMAK KABZASI -) Baş parmak kabzası silahınızın dikey geri tepmesini azaltıyor yatay geri ve geri tepme süresini arttırıyor.

1- YARIM KABZA -) Yarım kabza silahınızın yatay ve dikey tepmesini azaltıyor ve  geri tepme süresini azaltıyor.