DONANIMGENELİNCELEMELER

PlayStation 5 kullanıcıları videolar paylaştı

Sony kısa süre önce PlayStation 5’in kullanıcı arayüzünü tanıttı. Artık PS5 kullanıcı arayüzünün sesini ve müziğini gösteren yeni videolar da paylaşıldı.

Sony, geçtiğimiz gün State of Play etkinliğinde ilk kez yeni nesil PlayStation 5 oyun konsolunun kullanıcı arayüzünü göstererek, yeni nesil konsolun sadece görünümüyle değil, yelpazesiyle de oyuncuları memnun edeceğini gösterdi.

Sony’nin resmi olarak PS5 kullanıcı arayüzünü göstermesiyle birlikte, PS5’i deneyimleme fırsatına sahip Japon teknoloji web siteleri ve oyun yapımcıları da PlayStation 5’in kullanıcı arayüzünü gösteren videolar yayınlamaya başladı.

Aslında yayınlanan videolar, Sony tarafından görüntülenen arayüz ayrıntılarından fazlasını göstermiyor. Ancak Sony’nin paylaştığı videodan farklı olarak PlayStation 5 kullanıcı arayüzünün seslerini ve müziğini daha net duyabiliyoruz çünkü yayıncıların paylaştığı videoda hoparlör bulunmuyor.

PlayStation 5 arayüzünde belki de en dikkat çeken özellik DualSense joystick üzerindeki PS butonuna basarak ulaştığımız Kontrol Merkezi. Buradaki en önemli nokta, kontrol merkezini açmak için oynadığımız oyundan çıkmamıza gerek olmaması.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu