porno

ETKİNLİKLERGENELOYUNLAR

Netflix’te Yayınlanacak Cyberpunk2077 Adlı Anime Projesi

Efsanevi stüdyo

Gainax’ın eski üyelerinden oluşan anime yapım şirketi Studio Trigger, Netflix için 2022’de gösterime girecek bir Cyberpunk 2077 adlı anime üretiyor. Cyberpunk: Edgerunners olarak adlandırılan anime, geliştirici dünyasında bağımsız bir hikaye olacak CD Projekt Red’in yaklaşan açık dünya aksiyon ve rol yapma oyunu.

CD Projekt Red şöyle diyor:

CYBERPUNK: EDGERUNNERS geleceğin teknoloji ve vücut modifikasyonuna takıntılı şehrinde hayatta kalmaya çalışan bir sokak çocuğu hakkında bağımsız, 10 bölümlük bir hikaye anlatıyor. Kaybedecek her şeye sahip olarak, bir edgerunner – siberpunk olarak da bilinen paralı bir kanun kaçağı olarak hayatta kalmayı seçiyor.

Trigger, Neon Genesis Evangelion gibi seminal animeler üzerinde çalışan üyeler tarafından kurulmasının yanı sıra , son derece stilistik, deneysel sanat stilleri ve üst düzey anlatılarıyla bilinir. Şirketin en iyi bilinen eserleri şunlardır Kill la Kill , Franxx in Darling , ve daha yeni ve oldukça başarılı anime filmi Promare.

Cyberpunk: Edgerunners , stüdyoda en üst düzey gemiyi yönetme yeteneğine sahip olacak : Gainax’ın Gurren Lagann , Kill la Kill ve Promare üzerinde çalışan Hiroyuki Imaishi ve yardımcı yönetmen Masahiko Otsuka, yaratıcı yönetmen Hiromi Wakabayashi ve karakter tasarımcıları Yoh ile birlikte yönetiyor Yoshinari ve Yuto Kaneko (Yoshinari ve Kaneko, Little Witch Academia için en iyi bilinir ). Senaryo, Promare ve diğer projelerde çalışan uzun süredir Trigger çalışanları Yoshiki Usa ve Masahiko Otsuka tarafından uyarlandı . Orijinal Silent Hill’in becerisiyle Akira Yamaoka tarafından oluşturulacak .

Cyberpunk 2077, bu ayın başlarında CD Projekt Red deneyimini güncellemek ve hataları piyasaya sürmeden önce düzeltmek için yeterli zaman vermek için bu ayki büyük bir platformun ardından bu büyük platformlar için animeyi Kasım ayına erteledi.

Piyasaya çıktığında, muhtemelen Microsoft ve Sony’nin yeni nesil konsol lansmanlarına denk gelen on yılın en büyük oyun etkinliklerinden biri olacak. Bu nedenle, Cyberpunk 2077 evreninin geleceğe doğru genişlemeye devam edeceğini görmek güzel. Trigger gibi saygın bir stüdyoda yeni bir bağımsız dizi, tüm dünyada anime hayranları için son derece heyecan verici bir haber olmalı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı