İNCELEMELEROYUNLARSİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Need For Speed Hot Pursuit Remastered’in fiyatını ve sistem gereksinimlerini açıkladı!

Need For Speed Hot Pursuit Remastered; Steam listeleme sayfalarının açılmış olduğunu gün içerisinde açıkladı. Meydana gelen gelişmenin ardından tam on yıl sonra tekrar piyasaya sürülecek olmasını – oyun fiyatını ve sistemde gerekli olan noktaların açıklaması yapıldı. Her ne kadar oyun fiyatlandırılması tartışma için açık olsa bile sistemin gereksinimleri adeta oyuncuların hayran kalmasını sağlayacak türden gibi duruyor.

Need For Speed Hot Pursuit Remastered güncellemesi

Videolu oyun sektörünün köklü isimleri arasında yer alan EA; yarış türündeki oyunların tutkunu olan oyun severlerin heyecanlanmasını sağlayacak türden açıklaması ile dikkatleri üzerine çekti. EA tarafından gelen açıklama sırasında 2010 yılında piyasada yerini aldığı zamanlarda çok büyük bir yankı getirmeyi başaran Need For Speed Hot Pursuit için gelen yeni sürüm ile beraber remaster gün içinde duyuruldu. Gelen haber bile oyuncular tarafından daha tam anlamı ile sindirilememiş olmasına rağmen Need For Speed Hot Pursuit Remastered’in sistem gereksinimleri ve fiyatlandırması hakkında gerekli açıklamaları yaptı.

Need For Speed Hot Pursuit; polislerin daha çok yoğunlukta olduğu ve piyasada geçmiş yıllarda yer alan oyunlardan bir tanesidir. Örnek verilecek olursa Need For Speed Carbon ve Need For Speed Most Wanted benzeri olan oyunlardaki gibi polisler ile baş etmeye çalışılıyordu. Fakat; Need For Speed Hot Pursuit oyununda polislerin daha yoğunlukta olması; şüphesiz ki benzersiz bir deneyim sunmasına büyük oran ile yardımcı oluyordu. Tam on yıl sonra yeni sürünü ile beraber Need For Speed Hot Pursuit Remastered piyasada yer alması birçok oyun severin heyecan ile bekleyişlerine neden oldu.

Remestad güncellemesi ile piyasada yerini alacak oyunlar; daha çok grafiksel iyileştirmeler ile dikkatleri çekmeyi başarıyor. Durum böyle olunca da oyun geneli içerisinde genel hatlarının korunması başarılırken, o zamanlara göre daha gelişmiş grafik yapılı halleri ile beraber sahip oyunlar ile karşılaşılması da sağlanıyor. Need For Speed Hot Pursuit Remastered içinde de böyle bir durum olacağı şimdiden beklentiler arasında.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu