NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros tarafından yayınlanan Mortal Kombat serisinin yeni oyunu Mortal Kombat 11‘e yeni karakterler eklenmeye devam ediyor. Yeni eklenen karakterimiz DC evreninin kötüsü Joker oluyor. Joker‘in Mortal Kombat 11 oynanış videosu da paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

Mart 2019’da piyasaya çıkan efsane dövüş serisi Mortal Kombat’ın yeni oyunu Mortal Kombat 11, her zamanki has kitlesini korumayı başarmış ve oyuncuları sevindirmişti. Tekken gibi serilerin ünlü isimleri oyunlarına uyarlamaları üzerine Mortal Kombat 11’den de bir hamle geldi ve sevilen DC karakteri Joker, Mortal Kombat 11’e ekleniyor. Oldukça başarılı bir modellemeye sahip Joker’in yeni yayınlanan oynanış videosunda dövüş mekaniklerine tanık oluyoruz. Replikleri ve vücut hareketleri oldukça başarılı yansıtılmış gibi gözükmekte.

Joker, Mortal Kombat 11’in karakter envanterine bu Şubat ayında eklenecek. Mortal Kombat 11 şu an Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabiliyor. Oyunun Steam üzerinde fiyatı 102 TLSteam sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.