porno

GENELİNCELEMELEROYUNLAR

Minecraft’ın Nether Güncellemesi Geldi

Minecraft Yeraltı Güncellemesi

Minecraft’ın eskimiş yeraltı dünyasına bugünkü Nether güncellemesi ile bir düzenleme geldi. Artık keşfetmeye başladığınızda, mantar ormanları gibi yeni biyomlar bulacaksınız ve onların bazen sakinlerine, bazen arkadaş canlılarına ve bazen agresif olanlarına denk geleceksiniz. Bu kulağa iyi geliyorsa, sonsuza kadar güneşten vazgeçebilir ve günlerinizin geri kalanını Nether’de yaşayarak geçirebilirsiniz, böylece normal Overworld boyutuna geri dönseniz bile orada yeniden doğmanıza izin verir.

Yama Notları

Görünüşe göre sizi meşgul edecek birçok şey olacak. Dört yeni biyom (Bazalt Deltaları, Kızıl Orman, Ruh kumu Vadisi ve Çarpık Orman) ile yeni yaratıklara, bloklara, keşfedilecek yerlere ve birçok bölüme ev sahipliği yapan bir sürü garip ekosistem geliyor.

Ek İlavelerle

Piglinler ve Hoglinler benim favorilerim. Piglinler Nether’de yaşayan domuz halkı ve oyunculara doğal olarak düşmanca davranırken, altın sevgileri, altın zırhla döşenirseniz nötr hale gelecekleri anlamına gelir. Altın külçeleriniz varsa, onlarla küçük ticaretler yapabilirsiniz. Bu arada Hoglinler, normal domuzlara benziyor, ancak fazlaca agresif olabilirler. Nether’de hayat biraz zor. Neyse ki, Crimson Fungiler’i (kırmızı mantarlara benzeyen varlıklar) besleyerek arkadaş olabilir ve onları çiftleştirebilirsin. Eğer Nether’a daha önce gittiyseniz bunlardan bazılarını görmüş olabilirsiniz, ancak tam güncelleme ve büyük bir düzenleme listesi ile keşfedilecek yeni şeyler ve daha fazla şey içeriyor. Umarım bu güncelleme ile oyundan daha çok zevk alırısnız.

Nether güncellemesi şimdilik Windows 10 ve Java sürümleri için uygundur.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı