GENELOYUNLAR

Minecraft Mini Oyunları Nelerdir

Minecraft oyununda birçok mini oyun bulunmakta. Bu mini oyunlardan bazıları BedWars, SkyWars, Hunger Games, Hide and Seek gibi oyunlardır. Bu oyunlar sayesinde oyuncular birbirleri ile iletişim kurabilir, kendi aralarında rekabet edebilirler. Sıralama sistemi sayesinde oyuncuların rekabeti daha da kızışmaktadır.

BedWars, yatak savaşları adına gelmektedir. Her takımın amacı karşı takımın yatağını kırmaktır. Örneğin 4 takım olsun. Her takımın 4 yatağı bulunur. Takımlar kendi yataklarını korumak adına onu kaplarlar. Takım oyuncuları paralarla daha güçlü eşyalar alır. Karşı takıma doğru giden oyuncular diğer takımlardan gelecek tehlikelere karşı da dikkatli olmalıdır. Takım, karşı takımın yatağını kırınca veya karşı takımdan bir oyuncu öldürünce puan kazanır. Ayrıca karşı takımın yatağı kırılınca oyuncuyu öldürmek tamamen elenmesini sağlar.

SkyWars ise gökyüzü savaşları anlamına gelir. Herkes tek olabilir veya takım şeklinde oynayabilir. Oyun içerisinde Her takımın amacı diğer oyuncuları öldürmek ve aşağı düşürmektir. Oyun içerisinde yer alan sandıklar sayesinde oyuncu kendini geliştirebilir ve daha güçlü bir hale bürünebilir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu