OYUNLAR

Microsoft Flight Simülatör yeni süreç yakında başlıyor! Başvuru detayları açıklandı! İşte detaylar..

Microsoft tarafından yapılan açıklama doğrultusunda Mivrosoft Flight Simulator için yeni sürecin başladığı belirtildi. Bunun için de başvuru yapacak olan kişiler için detaylar açıklandı. Daha öncesinde 17 Ağustos tarihinde yayınlanan uçuş simülasyonu ardından bu simülasyonun başka hiçbir yerde yer alamayacağı Microsoft Flight Simulator içerisinde bulunduğu dile getirildi.

Microsoft Flight Simulator oyunu içerisinde oyun severlere gerçek bir uçuş deneyimi yaşatılıyor. Dünyanın her yerinden oyun severler bu oyunda gerçek uçuş keyfini yaşayabiliyorlar. Aynı zamanda oyun içerisinde dünyanın gerçek hava durumu da yer alıyor. Canlı olarak bunun yansıtılıyor olması da oyun severlerin daha gerçekli bir şekilde uçuş deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

Microsoft Flight Simulator kapalı sürece katılma

Daha iyi bir uçuş keyfini sürmek isteyen pek çok oyun sever Microsoft Flight Simulator kapalı sürece katılmak için neler yapmaları gerektiğini merak ediyor. Bu sürece katılmak isteyen kişilerin ilk olarak belirli kriterlere sahip olmaları gerekmektedir. Bu kriterler ve sahip olunması gereken şeyler şu şekildedir:

  • Bütün sistem gereksinimlerini karşılıyor olmak,
  • Gerekli gizlilik sözleşmesini onaylamak,
  • DxDiag,
  • Insider üyesi olmak,
  • VR başlık sahibi olmak,
  • Microsoft Flight Simulator sahibi olmak.

Microsoft Flight Simulator VR testleri

Kaliteli bir uçuş deneyimi sunan Microsoft Flight Simulator oyununun grafikleri gerçekten de oyun severleri oldukça mutlu ediyor. Dünyayı ve gerçek uçuş deneyimini tüm ayrıntılı detaylarına kadar işlemiş olan bu grafikler sayesinde oyuncular gerçek dünyaya olduklarını hissedebiliyorlar. Yeni özellik sayesinde pek çok oyun sever oyuna daha fazla ilgi duymaya başladı.

Microsoft Flight Simulator VR testleri için de çok yakında yayınlanmanın gerçekleştirileceği belirtildi. Böylelikle de oyun severler iki aşamada sunulacak olan VR desteği sayesinde daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşayabilecekler. Ancak VR desteği bu oyuna bir anda eklenmeyecek. Kademeli olarak iki aşamada gerçekleştirilecek. Bunun için ilk etapta belirli oyuncular tarafından bu destek test edilecek. Bu teste katılmak isteyen oyun severler de kapalı sürece katılmak adına gerekli koşulları tamamlayarak başvurularını yapabilirler.

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu