GENEL

Marvel’s Iron Man VR Seti Ön Satışta

Marvel’ın en çoksevilen kahramanlarından Iron Man’in VR destekli oyunu Marvel’s Iron Man VR, PlayStation tarafından ön satışa çıktı. Şuanlık ön satışta olan VR oyunu 3 Haziran tarihinde siz oyunseverlerle buluşacak.

Geliştiriciliğini Camouflaj’ın kendi üzerine aldığı Amerika Birleşik Devletleri merkezli şirket, PlayStation 4’ün PlayStation VR kulaklığı için Sony interactive Entertainment ile ortaklığı yaparak VR destekli yeni bir oyun geliştirdi. PlayStation oyunu şuanlık ön piyasaya sürdü. Oyun tam anlamıyla 3 Temmuz 2020 tarihinde piyasada olacak.

Temmuz ayında satışa çıkacak olan bu set diğer VR setleriyle aynı fiyatta olması oyunseverleri çok mutlu edicek gibi gözüküyor. Bahsettiğimiz bu setin içerisinde evvellikle bir PSVR gözlüğü ve Marvel’s Iron Man VR’ın kopyasının olduğu minimalist bir oyun diski diğer ürünler ise bir tane kamera ve iki tane Move kontrol cihazı olacak.

Eğer sizde anlattığımız PSVR oyunu olan Marvel’s Iron Man VR’ın setini alıp Tony Stark’ın yarattığı en sevilen Marvel kahramanlarından Iron Man olmak istiyorsanız güncel kur üstünden 2.357 TL gibi bir fiyatı gözden çıkarmanız gerekecek.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu