ETKİNLİKLEROYUNLAR

Lol Spirit Blossom etkinliği

Yasuo, Teemo ve Ahri, Lol’in Spirit Blossom etkinliğinde en çok oy alanlar oldu.

Baş şampiyon yapımcı Ryan “Reav3” Mireles, bugünkü Riot’a Sor gönderisinde League of Legends’ın son Spirit Blossom Festivali’nin oylarını açıkladı. Herkesin beklediği gibi, Yasuo, Teemo ve Ahri gruptan en çok oyu aldı.

Reav3, “En çok ana role sahip şampiyonlar genellikle en çok taç yaprağına sahip olanlar gibi göründüğünden, bu durum kullanılan oyun hızıyla oldukça güçlü bir ilişki içinde oldu,” dedi. Lig hayranları, en sevdikleri şampiyonlardan bazılarıyla Ruh Bağı oluşturmayı, onlarla diyalog yoluyla etkileşime girmeyi ve oyun içi görevleri tamamlayarak ilişkiyi ilerletmeyi başardılar. Oyuncular bir şampiyonla S Seviye bağı aldıktan sonra, sevgili arkadaşlarına verebilecekleri eşsiz ruh taç yaprakları kazandılar.

Bu etkinliğin süresi ve verilen semboller sınırlı olduğundan, oyuncuların çok dikkatli olması ve iyi oynaması gerekiyordu. Yasuo, Teemo ve Ahri bu kadar yüksek oyun oranlarına sahip olduklarından, gruptan en çok yaprağı da aldılar. Yeni ormancı Lillia ve ölümcül Cassiopeia listenin en altındaydı. Ve oyuna gelmeden önce Yasuo’nun erkek kardeşi Yone ile ilgili kesinlikle aldatmaca olsa da, en çok beşinci taç yaprağı aldı. Oyuncular, Spirit Bonds sekmesinin altındaki bir son söze bakarak gerçek aşk Ahri, süper kamuflajcı Teemo, En iyi dost Yasuo ruh krallığı yoldaşlarına veda edebilirler. Bunlar yalnızca bir taç yaprağı verdiğin şampiyonlar için geçerli olacak.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu