ETKİNLİKLERİNCELEMELEROYUNLAR

League of Legends’ın yeni şampiyonu, Rell

Riot, oyunun yeni zırhlı kahramanını ortaya çıkardı.

Riot, sezon öncesi bir sürpriz olarak en son League of Legends şampiyonu Rell’i açıkladı. Rell’in duyurusu pazartesi sabahı erken saatlerde, onu dünyaya ifşa eden bir tweet ile geldi. Neyse ki Riot, Rell’in yetenek setini de çıkardı, böylece tam olarak ne yapacağını biliyoruz.

Kitine bakıldığında, Rell’in çok güçlü bir destek karakteri olması amaçlanmış gibi görünüyor. Güvenilir atına dönüşebilen ağır zırhlı büyülü bir kıyafeti ve saldırdığı kişiden zırhı ve büyü direncini çalacak dev bir büyülü mızrağı var. Rell ayrıca bir takım arkadaşına sihirli zırhının bir kısmını takarak, o yakınındayken onlara ilave zırh ve büyü direnci verebilir. Bu arada, Nihai yeteneği düşmanlarını içine çekebilir ve onları bir yerçekimi alanına hapsedebilir.

İşte Rell’in tüm kiti:

Pasif – Kalıbı Kırın

Rell çok yavaş saldırır, ancak çalınan miktara bağlı olarak ilave hasar vermek için hedefinin Zırhının ve Büyü Direncinin bir kısmını geçici olarak çalar. Ek olarak, Rell, son derece güçlü bir şekilde büyümek için birden fazla farklı düşmandan gelen dirençleri sifonlayabilir.

Q — Yıkıcı Grev

Rell mızrağıyla ileri doğru saplar, tüm kalkanları kırar ve isabet alan tüm rakiplere hasar verir (ilk hedeften sonra hasar azalır). Rell’in E – Attract ve Repel ile bağlı bir müttefiki varsa, o ve o müttefiki, bu yetenek tarafından vurulan her şampiyon için sağlık yeniler.

W1 — Çökme

(Sadece binerken kullanılabilir) Rell, gökyüzüne atlar ve bineğini ağır zırha dönüştürerek, yok edilene veya yeniden binene kadar sürecek devasa bir kalkan kazanır. İnişte, Herr’in etrafındaki tüm düşmanları devirir. Rell, dönüşüm sırasında E – Attract ve Repel ve R – Magnet Storm yeteneklerini kullanabilir.

W2 — Yukarıya Monte Et

Yalnızca zırhlı formdayken kullanılabilir) Rell ileri atılır ve zırhını bir bineğe dönüştürerek ani bir hareket hızı kazanır. Bir sonraki saldırısında ilave hasar vermek için hedefini şarj eder ve onu omzunun üzerinden çevirir. Rell, binerken hareket hızını artırdı. Dönüşümden sonra bu yetenek Yukarıya Monte Et e dönüşür.

E — Çekin ve itin

Rell, zırhının bir parçasını hedef bir dost şampiyona manyetik olarak bağlayarak yakınındayken onlara ilave Zırh ve Büyü Direnci kazandırır. Rell bu büyüyü de yeniden şekillendirebilir ve kendisi ile bağlı müttefiki arasındaki ve çevresindeki tüm düşmanları sersemletebilir.

R — Mıknatıs Fırtınası

Rell, manyetik bir öfke içinde patlayarak yakındaki düşmanları ona doğru çeker. Daha sonra çevresinde bir yerçekimi alanı oluşturarak yakındaki düşmanları birkaç saniyeliğine içeri çeker. alan, düşmanlarının diğer hareketlerini kesintiye uğratmaz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu