GENELOYUNLAR

LOL: World Champions DAMWON Khan İmzası

Ormer T1 ve FunPlus Phoenix üst koridor oyuncusu Khan, 2021 LCK sezonu öncesinde 2020 dünya şampiyonu DAMWON Gaming'e katılıyor.

Eski T1 ve FunPlus Phoenix’in üst koridor oyuncusu Kim “Khan” Dong-ha, 2020 League of Legends dünya şampiyonu DAMWON Gaming ile anlaşma imzaladı. Khan’ın yanı sıra, kadroya üst koridor olarak katılan 2020 Şampiyon Kore galibi Kim “Chasy” Dong-hyeon da geliyor.

Khan, sözleşmesi bu ayın başlarında sona eren Jang “Nuguri” Ha-gwon’dan üst şerit konumunu devraldı. DAMWON, 2017’den beri bunu yapan ilk Kore takımı olan Worlds kupasını kaldırmak için etkileyici bir yarışa imza attı. Takım, şampiyonluk yolunda yerli rakipleri DRX, Avrupa’nın en iyi G2 Esports ve Çinli güçsüzleri Suning’i yendi.

Khan şimdi önümüzdeki 2021 sezonu için ekiple bağlantı kuruyor. Khan, oynadığı iki Dünya Şampiyonası karşılaşmasının play-off’larına ulaşan etkileyici bir League of Legends kariyeri ile gurur duyuyor. İlk koridor, 2019’da T1 bayrağı altında LCK İlkbahar ve Yaz bölümlerini kazandı ve her ikisinin de yarı finaline ulaştı. o yılki Sezon Ortası Turnuvası ve Dünyalar.

Khan en son 2019 dünya şampiyonu FunPlus Phoenix ile oynadı, LPL İlkbaharında üçüncü ve Sezon Ortası Kupası’nda ikinci oldu.LPL Yaz sezonunda 7-8. Sıra, takımın Dünya Şampiyonası maçına çıkmaması anlamına geliyordu.

Khan ve Chasy şimdi, DAMWON’un önümüzdeki yılın başlarında başlaması beklenen 2021 LCK Bahar sezonunda Worlds unvanını savunmasına yardımcı olmak istiyor

.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu