E-SPORİNCELEMELER

LCS MARKASI SEZON ÖNCESİNDE YENİDEN TASARLANIYOR

Pek çok takımın ve ligin yeniden markalaştığını ve eski logolarını ve stillerini, özellikle de franchising sonrası LCK’yi yenilediğini gördük ve şimdi LCS yeni markasını ortaya koyuyor. Yenileme tamamen yeni arayüzlerden, yeni bir logodan ve bir bütün olarak Kuzey Amerika League of Legends yarışması için yeni bir slogandan oluşuyor.

Kısa bir videoda Riot Games, LCS’nin yeni görsellerini sergiliyor. Yeniden markanın en büyük nedenlerinden biri, Søren “Bjergsen” Bjerg ve Yiliang “Doublelift” Peng gibi ikonik gazilerin rekabetçi bir şekilde oynamaktan çekilmesiyle, geçmiş sezon dışı LCS’yi sarsan “bir dönemin sonu” gibi görünüyor. LCS, yeni oyunculara ve yeni bir kimliğe bakar.

Yeni logo, LCS harflerini bir elmas şeklinde spor yapıyor ve yenilemenin baskın rengi mor. Eski logo ile karşılaştırıldığında, yeni olanın tarzı radikal bir değişim, ki bu açıkça niyetti. LCS ayrıca iki yeni slogan içeriyor: “Birçok kişi tarafından üretildi” ve “Hepsi oyun için” ve duyuru videolarında yeni gelecek olan yeteneklerin önemini vurguladı. LCS için yeni bir kimlik uyuyor, çünkü offseason birçok takımın kadrolarını tamamen yenilediğini ve bazılarında çok sayıda çaylak oyuncunun yer aldığını gördü. LCS başlarken, yeni süper starlar için haykıran bir oyun alanında hangi oyuncuların zirveye çıktığını görmek ilginç olacak.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu