CS:GOİNCELEMELER

Kırık Diş Operasyonu Tanıtımı

Yepyeni Retake’ler ve özel Broken Fang Premier ile yeni zorluklar sizi bekliyor. Çeşitli oyun modlarında yeni haritalar oynayın ve nasıl ölçtüğünüzü Operasyon İstatistikleri sayfasında görün. Haftalık görevleri tamamlayın ve yeni temsilciler, silah koleksiyonları, çıkartmalar, yamalar ve duvar yazıları dahil çeşitli ödüller arasından seçim yapın.

Branşlar ve Koçluk hakkında güncelleme

Büyükler

Rio Major’ı duyurduğumuzda, Counter-Strike’ın en tutkulu hayran kitlelerinden birine CS: GO Major’ı getirmekten heyecan duyduk. O zamanlar, 2020 boyunca sınırlı canlı etkinlikleri olan küresel zorlukları hayal bile edemezdik.

Rio Major’ı duyurduğumuzda, Counter-Strike’ın en tutkulu hayran kitlelerinden birine CS: GO Major’ı getirmekten heyecan duyduk. O zamanlar, 2020 boyunca sınırlı canlı etkinlikleri olan küresel zorlukları hayal bile edemezdik.

Pandemi gezginler için hala tehdit oluştururken oyunculardan ve hayranlardan bir Binbaşıya katılmak için sağlıklarını riske atmalarını istemeyeceğiz. Bu nedenle, Kasım Binbaşı’nın iptali için acı verici bir karar verdik.

O zaman plan nedir? İlk olarak, Bölge Ana Sıralaması (RMR) LAN etkinliklerinin dünyanın her yerinde güvenli bir şekilde yapılmasına kadar, en azından Ana Bilim Dallarını planlamaya devam edeceğiz. O zamana kadar, her bölgedeki en iyi takımları takip etmek için çevrimiçi RMR etkinlikleri düzenlemeye devam etmeyi umuyoruz.

Antrenörlük

Son zamanlarda, profesyonel CS: GO takımlarının birkaç koçunun rakiplerine karşı avantaj elde etmek için oyundaki bir hatayı kullandığını öğrendik. Bu hataya daha önce yanıt vermemiş olmamız talihsiz ve sinir bozucu. Ancak hatalar yazılımın gerçeğidir ve bunlar çözülene kadar oyunculara ve antrenörlere güvenebilmemiz gerekir.

CS: GO maçlarında bütünlüğün önemi konusundaki duruşumuzu tekrarlamak için burada fazla zaman harcamayacağız. En azından, oyuncuların ve antrenörlerin kurallara göre oynamasını ve kendilerine (veya bir rakibe) haksız avantaj sağlayabilecek bir sorun olduğunu bildiklerinde hemen maçı duraklatıp turnuva yöneticilerine uyarıda bulunmalarını bekliyoruz.

Bir RMR etkinliği sırasında bu hatayı kullanmaktan diskalifiye edilen tüm takımların RMR puanları sıfırlanacaktır.

Bireysel koçlara karşı harekete geçmeye gelince, hatanın kötüye kullanımının ve üçüncü şahıslar tarafından verilen cezaların kapsamının tam bir resmini elde edene kadar bekleyeceğiz. Bu cezalardan bağımsız olarak, maç ortası koçluğu bazı takımların maçın bütünlüğünü ihlal etmesi için her zaman cazip bir fırsat olacaktır. Bu yüzden koçluğun sınırlarını da düşünebiliriz.

Yerel ağ etkinliklerinin yeniden başlamasını dört gözle bekliyoruz ve yakında bunu yapmanın güvenli bir yolunu bulabileceğimizi umuyoruz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu