OYUNLAR

Keanu Reeves yine iş başında: Cyberpunk 2077’den yeni video geldi!

Cyberpunk 2077 yeni bir video daha yayına aldı. CD Projekt RED için en merak edilen yapımlar arasında bulunarak dikkatleri çeken Cyberpunk 2077 paylaşım yapmış olduğu yeni videosu ile beraber Johnny Silverhand’ı canlandırmış olan Keanu Reeves ekranlarda yerini aldı. Keanu Reeves ise söz konusu olan video içerisinde yer alan oyuncuları heyecanlandıracak şekilde bir konuşma yaptı.

Cyberpunk 2077 için tüm heyecan dorukta ve meraklı bekleyişler devam ediyor. Yıl içerisinde en çok beklenen oyunlardan bir tanesi olarak yerini alan CD Projekt RED yapımlı oyun ile kullanıcıların buluşmalarına çok az bir zaman kaldı. Oyunu geliştirmeye devam eden firma CD Projekt RED de Cyberpunk 2077 için çıkış tarihinin yaklaşması ile beraber tanıtımlar için hızlandı. Son yayına alınan video ise bu durumun adeta kanıtı olarak dikkatleri çekiyor.

Cyberpunk 2077 yeni videosu yayına alındı

CD Projekt RED tarafından oyun için yayına alınan video içerisinde Johnny Silverhand’ı canlandırmış olan ünlü oyuncu ise Keanu Reeves dikkatleri çekiyor. Keanu, video içerisinde kısa da bir konuşma yapıyor. Konuşması sırasında ise Night City hakkında oldukça heyecan verici sözleri dile getirmesinin ardından videonun son kısmında da arabasına binerek kapısını kapatıyor. Arka planda çalınması tercih edilen parça ise Billie Eilish’e ait olan Bad Guy. Parça adeta Cyberpunk 2077 oyuncularının daha iyi bir şekilde motive olmasına yardımcı oluyor.

Cyberpunk 2077 ne zaman yayına alınacak_

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi olarak açıklana durum 19 kasım oluyor. 19 kasım tarihi itibari ile oyuncuların erişimlerine sunulacak. Şu an Xbox Series X, Xbox One,, PS 4, Google Stadia ve PC oyunları adına bu tarih itibari ile indirmeleri adına fırsatlar sunulacak. Cyberpunk 2077 ise birçok platformlar içerisinde oyun mağazalarında hali hazır bir şekilde ön siparişler kısmında bulunuyor. Bunun ardından 19 kasım tarihi itibari ile artık birçok platform içerisinde yerini alacak ve oyuncuların erişimlerine gerekli imkanlar sunulacak. Tüm hazırlıklar son hızı ile devam ediyor.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu