CS:GOE-SPOR

KATOWICE 2021 İZLEYİCİ OLMADAN OYNANACAK

1 milyon dolarlık etkinlik, hala Avrupa’da bir yerde düzenlenen bir LAN yarışması olarak planlanıyor.

ESL, önümüzdeki yılki ilk ESL Pro Tour Masters Championship etkinliği IEM Katowice 2021’in COVID-19 salgını nedeniyle kalabalık bir arenada oynanmayacağını doğruladı.

Turnuva organizatörü, 16-28 Şubat tarihlerinde planlanan turnuvaya, Avrupa’da açıklanmayan bir yerde gerçekleşecek “yüz yüze yarışma” olarak ev sahipliği yapmayı planlıyor. Ancak, “COVID-19 yeteneğimizin, oyuncularımızın ve personelimizin güvenliği için büyük bir engel olmaya devam ederse” ESL çevrimiçi oyuna geri dönecek.

Geçen yılki IEM Katowice baskısı, koronavirüs salgınından etkilenen ilk CS: GO etkinliğiydi ve turnuvanın playoff’larının Natus Vincere’nin kupayı kaldırdığı boş bir arenada oynandığını gördü. O zamandan beri ESL, ESL One Cologne ve IEM Global Challenge ile LAN’a geri dönmeyi umuyordu, ancak her iki etkinlik de nihayetinde çevrimiçi oyuna geri döndü.

IEM Katowice 2021, bir Intel Grand Slam puanı kazandıracak ve Şubat ayının ikinci yarısında gerçekleşecek, 1.000.000 $ ‘lık ödül havuzuna sahip 24 takımlı bir etkinliktir. Turnuva tarihleri ​​değişmeden bir play-in turnuvası (16-17 Şubat), ardından bir grup aşaması (18-21 Şubat) ve son olarak play-off’lar (26-28 Şubat) ile başlayacak.

ESL Pro Tur puan sistemi ve besleyici turnuvalar aracılığıyla aşağıdaki takımlar etkinlik için onaylandı

Grup aşaması:

Play-In:

Poland Illuminar
United States Chaos
Sweden fnatic
Brazil BOOM
China TYLOO
Other Wildcard invite #2
Other Wildcard invite #4
Other Wildcard invite #6
United States Liquid
Europe Complexity
Europe OG
Australia Renegades
Other Wildcard invite #1
Other Wildcard invite #3
Other Wildcard invite #5
Europe EPEC Winter 2020
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu