GENELOYUNLAR

League of Legends K / DA albümünde K-Pop Group Twice

Artan popülaritesi nedeniyle K-pop gruplarıyla çalışan Riot Games, geçtiğimiz günlerde K-pop grubu Twice’ın League of Legends K / DA albümünde de performans sergileyeceğini duyurdu.

Son yıllarda dünyanın en dikkat çekici müzik hareketlerinden biri olan K-pop şimdi League of Legends oyuncuları ile karşı karşıya. K-pop grubu Twice, League of Legends’ın kurgusal pop grubu K / DA’nın gelecek albümlerinde yer alacağını duyurdu.

Riot Games, 2018’deki başarısından bu yana K / DA’nın sessiz kalmasıyla geçtiğimiz Eylül ayında The Baddest adlı bir single yayınlayarak albümün hareketlerini duyurdu. K-pop grubu (G) I-dle’den Soyeon ve Miyeon, The Baddest’te Akali ve Ahri rollerine geri döndü. Şarkıda iki yeni şarkıcı, Miller ve Wolftyla da yer aldı. Ayrıca K / DA’nın Pop / Stars’ta çıkan ilk single’ı Madison Beer ve Jaira Burns’e geri dönüyor.

K / DA’nın albümünde çıkış yapacak olan Twice, K-pop hayranları arasında oldukça popüler bir grup ve en popüler şarkıları Cheer Up, Likey ve Feel Special. Bununla birlikte, Twice’ı da tanıtan yeni K / DA albümünde aşağıdaki listeden şarkılarda bulunan tüm şarkıları ve isimleri kontrol edebilirsiniz.

En Kötü – Soyeon ve Miyeon, (G) I-dle (Bea Miller, Wolftyla)

Daha Fazla – Madison Beer, Soyeon ve Miyeon (Lexie Liu, Jaira Burns, Seraphine)

Kötü adam – Madison Beer ve Kim Petras

Göstereceğim – iki kez, Bekuh Boom ve Annika Wells

Drum Go Dum – Aluna, Wolftyla, Bekuh Boom

 

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu