CS:GOE-SPOR

JKAEM APEKS’İ BIRAKMAYA HAZIR

Menajerine göre Norveçli başka bir takımla görüşüyor.

Apeks, Joakim “⁠jkaem⁠” Myrbostad’ın sözleşmesinden satın alındıktan sonra takımdan derhal ayrıldığını açıkladı. Menajeri Asger Kvalvik daha sonra 26 yaşındaki oyuncunun Norveç organizasyonuyla sözleşmeli olduğunu açıkladı ancak başka bir kulüp ile görüşmelerin sürdüğünü doğruladı.

Apeks’in bunu “reddedemeyeceği bir teklif [jkaem] olarak adlandırmasının dışında, her iki taraf da potansiyel değişim hakkında daha fazla ayrıntı açıklamadı. Tamamlanırsa, hareket, eski 100 Hırsız oyuncunun üç yıllık bir anlaşmada Amerikan organizasyonundan Apeks’e transfer edildikten sadece iki ay sonra takımlarını tekrar değiştirdiğini görecek.

Duyuru videosunda, Apeks’in liderliği, jkaem’in kaybının, “en iyi Norveçli kadro” oluşturma planlarında bir sersemlettiğini kabul etti ve örgütün yaklaşımını değiştirmesi ve diğer İskandinav ülkelerinde yetenekleri araması gerektiğini paylaştı.

Organizasyondan yapılan açıklamada, “Joakim’i eve götürmek için çok para harcandı, ortak bir anlayışla, Norveçli bir üst düzey kadro oluşturmak için zaman harcanacak, ancak bu düşünceler buharlaştı.” “Planlarımızı değiştiriyoruz ama hedefimizi değiştirmiyoruz, sadece biraz daha uzun sürecek.”

kaem’in takımdan ayrılması durumunda, Norveç tarafı, bu ayın başlarında Martin “⁠Nasty Gar” Garvik’i de şu şekilde sıraya dizdikten sonra kendilerini sadece üç oyuncuya indirecekler:

Ole “⁠Marcelious⁠” Kristian Langan
Norway Sander “⁠Grusarn⁠” Iversen
Sweden Dennis “⁠dennis⁠” Edman

Norway Pål “⁠Polly⁠” Kammen (coach)

Norway Kristian “⁠akez⁠” Kornbakk (benched)
Norway Erik “⁠truth⁠” Hansen Dyrnes (benched)
Norway Martin “⁠Nasty⁠” Garvik (benched)

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu