İNCELEMELER

Imporser Olanlara Özel 7 Muhteşem Taktik Geliştirildi!

Among Us; 2020 yılının en popüler oyunlarından bir tanesi. Oyunun bu kadar sevilerek oynanmasının ana nedenlerinden bir tanesi ise Imposter özelliği olduğunu söylemek mümkündür. Bu gün yazımız içerisinde sizler için Imposter taktikleri neler olacak onları anlatacağız.

2018 yılında hem bilgisayar hem de mobil için uyumlu sürümleri ile piyasada yerini alan Among Us; son birkaç aylık süreç içerisinde oldukça popüler bir hale geldi. Hem mobil hem de bilgisayar için platformlarda satışları sunulan oyun, en gözde oyun haline geldi. Tabi ki de durum bu hale gelince oyuncular Among Us nasıl oynanır ve başarılı olmak için hangi taktikleri kullanması gerekir diye araştırmalarına başladı.

Among Us hile işlemlerine başlamadan önce ufak birkaç taktik bilmek aslında oyun içerisinde rahat başarı elde edilmesine yardımcı olacak. Among Us oyununda en keyif veren anlardan bir tanesi de Imposter olmasıdır. Eğer Imposter olunduğu zaman neler yapılacağını bilmiyorsanız sizlerin işine yarayacak tüm bilgileri derledik.

Among Us için Imposter anlarına özel taktikler

Among Us için Imposter olunduğu anlarda belirli adımlara dikkat etmek asında oyunda daha başarılı olmaya yardımcı olacak. İşte dikkat edilmesi gereken adımları sizler için derledik.

  • Görevleri yapmasanız bile yapıyor gibi görünmeyi başarın.
  • Elinizden geldiği kadar bir şeyleri sabote etmeyi ihmal etmeyin.
  • Kameralara karşı çok fazla dikkati olun.
  • Sizi suçlayan her kim varsa beklemeden direk öldürün.
  • Takım üyelerinde kim varsa herkesin güvenini kazanın.
  • Sizi suç üstü bir şekilde yakalayan kim varsa öldürün.
  • Kaçtığınız sırada akıllıca olan hamleleri tercih edin.

Imposter olunduğu anlarda aslında bu adımlara dikkat etmek oyun severlerin istedikleri başarıyı rahat bir şekilde elde etmelerine yardımcı olacak. Gelişi güzel bir şekilde hareket etmek yerine planlı olmaya, bu planlar ile istediğiniz yerlere gelmek çok kolay olacak. 2020 yılının son aylarında bu kadar popüler haline gelen Among Us büyük bir eğlence sunmaya devam edecek.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu