porno

GENELOYUNLAR

Hitman 3 Bu Hafta Canlı Yayında

Hitman III

Son zamanlarda PS5 açıklama etkinliği sırasında açıklandı ve ilk gösterim olarak Dubai’de gösterildi. 21 Ocak’ta PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One ve Kişisel Bilgisayarlar için piyasaya sürülmesinin ardından, gelecek oyun hakkında hala çok şey bilmiyoruz. Ama yakında çok daha fazlasını öğreneceğimiz anlaşılıyor.

Geliştirici IO Interactive, 25 Haziran Perşembe günü saat 16.00’da canlı yayın yaptığını ve Hitman III’ün genel odak noktasını açıkladı. Canlı yayın, geliştiricinin Twitch kanalında yayınlanacak. (tıklayarak izleyebilirsin)

.

Bu, IO Interactive’in aylık canlı yayın serisinin bir yenisidir, bu nedenle (onaylanmadıysa da) ayda bir kez Hitman III’e piyasaya sürülmesinin ardından bir ilk izlenim yapacağız. Buna rağmen bu canlı yayında Hitman 3 hakkında gösterilecek şeyler gözle görülmeye devam ediyor.

IO Interactive 2017’de bağımsız hale geldi ve Hitman serisinin geleceği kısaca tehlikeye girmiş gibi görünüyordu. Neyse ki, dizi olarak çıkarılan Hitman 2 ile tam bir geri dönüş yaptı ve şimdi daha da büyümeye devam ediyor.

Yayını izlemek istemiyorsanız, çıkan önemli güncellemeler için csgoailesine bağlı kalın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı